» » » Актуальне інтер'ю - Юрій Хоменко

Актуальне інтер'ю - Юрій Хоменко

Юрій Хоменко — “Проблеми є і ми їх вирішуємо!”

Минуло майже два місяці, як усі ми пережили вибори 2006. На шпальтах деяких газет ще можна побачити публікації, в яких висвітлюються судові процеси щодо “визначної” події 31 березня, але надворі травень, життя триває і керівництва рад усіх рівнів повинні працювати, забезпечуючи добробут територіальних громад.

Як ми знаємо, у Бучі виборчий процес пройшов без ексцесів, результати всім вже давно відомі і про те, як працює селищна рада сьогодні, якими проблемами опікується, ми запросили розповісти заступника Бучанського селищного голови Юрія Хоменка.


Увеличить картинку

- Юрію Анатолійовичу, окресліть, будь ласка, загальний стан справ у селищі після виборів?
- Вибори закінчилися, дякуючи всім учасникам виборчого процесу, це не затяглося надовго. Новий склад селищної ради взявся до роботи, а її, як ви знаєте, дуже багато. Є проблеми різної складності і ми їх намагаємося вирішувати.

- Назвіть найактуальніші з них?
- В першу чергу це те, що закінчився опалювальний сезон і, пам’ятаючи зимові події в Алчевську та з метою попередження їх у нас, зараз ми почали профілактичні й ремонтні роботи по будівництву нових і відновленню старих мереж водогонів, каналізацій, опалювальних систем. Це стосується як внутрішньобудинкових систем, так і вуличних, адже в деяких будинках вони експлуатуються вже по 30-40 років.

Зокрема, створено сім кооперативів по будівництву водогонів і каналізаційних мереж, де за рахунок наших коштів буде закуплено все необхідне обладнання і матеріали, а роботи провадитимуть вуличні комітети.

Всі заяви і звернення громадян з приводу цього питання нами розглядається і до нового опалювального сезону позитивні зміни відчують всі мешканці Бучі.

Також ведеться робота по будівництву нових котелень.

- Бучанці й гості нашого міста бачать значні позитивні зміни у його розбудові. Тож, чого їм ще чекати найближчим часом?
- Дійсно, робота по розбудові селища набула значних масштабів. За угодами з будівельниками, на територіях, де зводяться нові будинки передбачається створення цілих соціальних комплексів. Це і дитсадки, і школи, і торгівельні приміщення.

Ведеться робота по ремонтах доріг, освітлення вулиць. Зокрема, вже з наступного тижня починається відновлення вулиці Вокзальна у напрямку від залізничного вокзалу до Ірпеня. Буде покладено нове асфальтне покриття, зроблені з обох боків тротуари.

Вже зараз будується нова асфальтна дорога попід залізницею, зі сторони мікрорайону Яблунька (від вулиці Вокзальна до Вулиці Південної).

До речі, як ви знаєте, наше селище посіло перше місце в Київській області по благоустрою і нам вже перерахували 80 тисяч гривень премії, за рахунок яких селищним КЖЕПом закуплено 103 ліхтарі для освітлення вулиць. Сьогодні, 80% вулиць вже освітлено, а найближчим часом плануємо вийти на всі 100%.

- А як вирішується проблема із сміттєвивозом?
- Така проблема є і вона на контролі. Як я вже казав, за угодами з будівельниками передбачається створення і контейнерних майданчиків сміттєзбору біля новобудов, у тому числі. Також передбачається збільшення їх кількості в інших мікрорайонах.

- З 1 січня 2007 року ми вже матимемо офіційний статус міста обласного значення. Що на разі робиться, щоб забезпечити цей статус повною мірою?
- Перехід до нового статусу почався з моменту прийняття постанови Верховної Ради України про надання Бучі статусу міста обласного значення.

Це дуже кропітка робота, адже місто повинне мати добре налагоджену соціальну, транспортну, промислову інфраструктуру тощо. Мають бути створені і відкриті відповідні служби, установи, заклади, контролюючі органи. По всіх напрямках ведуться переговори з керівниками вищеперерахованих органів, по деяких з них вже є результати.

На приклад вже зовсім скоро, з відкриттям міського відділу освіти, на баланс Бучанської селищної ради перейдуть дошкільні й освітні заклади, учбові комбінати.

Буде відкрито міський відділ міліції, відділ пенсійного фонду, створюється професійна станція пожежної охорони з відповідним фінансовим забезпеченням.

Думаю, що наприкінці поточного року, чимало питань з цього приводу вже буде вирішено і в новий рік ми увійдемо достойними статусу міста обласного значення.
Віктор Артемчук 
газета: "Бучанські новини" 19 від 19 травня 2006р.
  1
Коментарів: 6
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
administrator

OFFline

 • administrator (328)
 • Адміністратори
 • 19 травня 2006 03:51
если я не ошибаюсь, то Буча два года подряд занимала 2 место по благоустрою

------
тьфю-тьфю.. laughing

0
Nick

OFFline

 • Nick (21)
 • Місцевий
 • 19 травня 2006 16:09
а чаго его не запыталы чи читает вин мега-сайт Буча.Ком.Уа? tongue

0
sila

OFFline

 • sila (4)
 • Податкова
 • 22 травня 2006 17:30
Я думаю, що рано чи пізно, але Бучу забетонують. Де більше, а де трохи поменше.
Та тому що живемо ми з вами в двадцяти кілометрах від «мегаполісу» Києва, так би мовити центру Європи.
тому зразок Вишневе, куди переносять шкідливе виробництво.
і від Федорука тут залежить тільки «технічне питання».
хоча йому окреме спасибі, старається все-таки поакуратніше

0
Nick

OFFline

 • Nick (21)
 • Місцевий
 • 22 травня 2006 18:57
Буча будет второй Оболонью.
Лет так через 5...

0
Nick

OFFline

 • Nick (21)
 • Місцевий
 • 23 травня 2006 21:01
Такие проекты фиг остановиш. Недвижимость как бы отличное вложение денег, и пока место есть - будут строит.

Такие тенденции не только на Украине.
У нас, могут снести здание которые простояло ну лет 30 максимум, и построит новое. Снос окупается очень быстро.

0
Nick

OFFline

 • Nick (21)
 • Місцевий
 • 24 травня 2006 18:15
Пока в Киеве будут работы, и народ из областей будет туда ехать, будет нужда в жилье. Так что готовтесь ребята... angry

0