Вдячні нащадки героям

Вдячні нащадки героям Великої Вітчизняної війни

7 травня, напередодні святкування Дня перемоги, у Бучанському кафе «Павлад» був проведений неабиякий захід для ветеранів Великої Вітчизняної війни. Керівництво згаданого закладу з власної ініціативи створило свято для людей, які 61 рік тому зі зброєю в руках, і не тільки, захистили і відстояли свою Батьківщину у боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками. Шановних гостей запросили до кафе, де абсолютно безкоштовно їх смачно частували різними стравами, був святковий концерт, навіть танцювальна програма.

Увеличить картинку


Ті, хто зміг відвідати цю акцію, були приємно здивовані проявом уваги, і були дуже вдячні організаторам за свято, яких в їхньому житті не так вже й багато.

Розповісти про святковий вечір, про те, що спонукало до проведення такого заходу я запросив директора кафе «Павлад» - Олександра Олександровича Сашко.

- Наше підприємство вже не перший раз проводить заходи для ветеранів та інвалідів війни. Як і цього разу, ми зв’язалися з Лілією Скачковою, заступником голови Ради ветеранів Бучі і запросили усіх бажаючих відвідати свято. Ми від усієї душі робили цей вечір і мали величезне задоволення від того, що все вдалося, а гості, усі без винятку, отримали величезний позитивний емоційний заряд.
Мабуть, нема такої української сім’ї, якої б не торкнулося лихо ІІ Світової війни. Мої обидва діди брали участь у ній, та, хоча вже пройшло багато часу як їх з нами нема, у колі сім’ї ми згадуємо про них. На їхню честь, у тому числі, ми не забуваємо про людей, які боронили рідну землю – допомагаємо їм, проводимо подібні акції. На святі я брав слово для привітання і пообіцяв, що кожного року, до Дня перемоги наше підприємство запрошуватиме ветеранів на захід, приурочений цій події. Адже ми, нащадки, хоч один раз на рік маємо схилити свої голови і щиро подякувати героям за мирне сьогодення.

Увеличить картинку


P.S. Коли матеріал готувався до друку в редакцію зателефонувала заступник Ради ветеранів Бучі, Лілія Скачкова з тим щоб подякувати організаторам свята у кафе «Павлад»:

- Шановний, Олександре Олександровичу, від імені усіх ветеранів Великої Вітчизняної війни виношу Вам величезну подяку за те, що без будь-якого нагадування, прохання, проявили турботу і провели прекрасний, незабутній вечір на нашу честь. Ми дійсно відчули щиру повагу і тепло, переконалися, що меценати, люди з добрим серцем ще існують в нашому суспільстві.
Тож, бажаємо Вам життєвої наснаги та успіхів в усіх починаннях!
Віктор Артемчук 
газета: №18 від 12 травня 2006р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.