» » » » Обласний відбірковий турнір з футболу

Обласний відбірковий турнір з футболу

22 квітня 2006року на стадіоні ПМК в Бучі відбувся Обласний відбірковий турнір з футболу серед учасників 1995року народження.

В турнірі взяли участь20 команд з Київської області: команда Бородянського району, команда Бучі, команда Вишгородського району і команда Ірпеня. В першій підгрупі за жеребкуванням доля звела команди міста Бучі і міста Ірпеня.

В запеклій боротьбі перемогла з рахунком 1:0 команда Бучі, а вдругій підгрупі зустрілися команди Бородянського і Вижгородського районів. Перемогу здобула команда Бородянського району з рахунком 3:2, програючи команді Вижгорода 2:0. Ау фіналі зустрілися команда Бучі та команда Бородянського району.

Обласний відбірковий турнір з футболу


Хто сказав, що малечане вміє грати у футбол. Вмалому футболі все так, які в дорослому: і стрімкі атаки, і влучні удари по воротах супротивника, і вміло організований захист своїхворіт. Ось так і зіграла команда з футболу ЗОШ І –ІІІ ст. 4 міста Бучі, а в нагороду — перемога у фіналіз рахунком 3:1.Звичайно, перемоги неприходять самі по собі. Ця перемога — результат кропіткої праці протягом трьох років вчителя з фізичного виховання ЗОШ І-ІІІ ст. 4 міста Бучі Полякової Н.В. і юних футболістів. Це — тривалі тренування без пропусків, це і перші місця в турнірах з міні-футболу серед команд шкіл Ірпінського регіону.Звичайно, футбол — це командна гра, але вже зараз на футбольному обрії засяяли наші маленькі футбольні зірки, це — Саша Рябий і Андрій Кушнєрьов — нападаючі; воротар — Андрій Бабіченко;півзахисники — РуденкоАртур, Соломенко Дмитро, Замістовський Богдан, Васільєв Олександр, Поліщук Олег, Савчук Артем. Команда щиро дякує адміністрації ЗОШ ІІІІ ст.4 міста Бучі в особі директора школи Ковалика І.Т. і всім батькам гравців команди за допомогу, підтримку і порозуміння, за сприяння розвитку дитячого футболу в місті Буча.

6 травня 2006 року відбудеться фінал з футболу Київської області. Тож побажаємо команді ЗОШ ІІІІст. 4 м. Бучі перемоги!
ОРГКОМІТЕТ
газета: "Бучанські новини" №16 від 28.04.06р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.