» » » "Пречистий вівторок" селищної ради

"Пречистий вівторок" селищної ради

Якщо хтось думає, що працювати в Бучанській селищній раді легко, що вони там лише папірці перебирають – жорстоко помиляється.

Повірте, це не те місце, де вам говорять самі лише компліменти. Насправдітам говориться про речі не всім приємні, які стосуються роботи кожного відділу селищної управи. Може, як на чиюсь думку, і не зовсім справедливі. Але Анатолій Федорук – голова без компромісний,і якщо щось вчасно не зроблено – начувайся. Я тому свідок, адже на початку робочого тижня завжди присутній на робочій вранішній нараді.

Ось і минулого вівторка селищний голова, а він щоранку об’їзджає Бучу, відразу поставив питання руба – чому так повільно прибирається селище і чому, зокрема, не прибрані агітаційні листівки зі стовпів та будівель.

Недопрацювали комунальні служби чи відповідні відділи селищної ради. І аби не затягувати рішення цього питання, вирішив влаштувати «суботник» силами працівників селищної ради.

А мені здається, що на прибирання вулиць мали б прийти і шановні кандидати, які пройшли чи не пройшли до ради і чиї агітки досьогодні «прикрашають» бучанські паркани, стовпи та будинки…

"Пречистий вівторок" селищної ради
Сергій Куділа 
газета: 16 від 28.04.06
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.