Бучанська варта

Пройшло трохи більше місяця, як у Бучі, по вул.Склозаводська, 2 (біля Бучанського заводу склотари) було урочисто відкрито пункт громадського формування охорони громадського порядку «Бучанська варта». Наша газета була присутня на відкритті, і ми висвітлювали цю подію. Нагадаю, що в урочистостях брали участь високі гості з обласного управління та міського відділу МВС і директор БЗС.
Всім бажаючим показали приміщення, списки людей, які зголосилися працювати на благо рідного міста, графіки їхнього чергування. Завод навіть виділив машину для громадських охоронців порядку.
Проходить час, а я багато і часто пішки ходжу по Бучі, причому в різний час, і щось ніде не бачу людей у синій формі з пов'язкою «Бучанська варта». Що ж, подумав я, нумо завітаю до них у гості, дізнаюся, як же вони працюють. Я знаю де знаходиться офіс і приїхав за адресою. Виявилось, що там нікого нема, до речі там знаходиться і приміщення дільничного. Коли вийшов на вулицю, де на лавках біля під'їзду сиділо декілька пенсіонерок, запитав у них, як часто можна побачити їхніх сусідів. І бабусі сказали, що після відкриття тут майже ніколи нікого нема.
Не хотілося б вірити, що відкриття такого потрібного нашому місту пункту громадського порядку було лиш чиїмсь РР-заходом перед виборами. Адже наша громада дійсно потребує такого типу структури охорони громадського порядку. Сподіваюся, що на нашу критику звернуть увагу і «Бучанська варта» запрацює.
Віктор Артемчук 
газета: 15 від 21.04.06р.
  2
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.