» » » "Інопланетний" металевий моноліт в пустелі штату Юта - моноліт Річарда Серри

"Інопланетний" металевий моноліт в пустелі штату Юта - моноліт Річарда Серри

Подейкують, що таку ж саму споруду вже бетонують і в Бучанському парку..

У пустелі штату Юта виявили металевий стовп. Ніхто не розуміє, звідки він взявся


Відповідальність за встановлення стовпа в формі трикутної призми поки ніхто на себе не взяв.

Таємничий металевий моноліт, виявлений Департаментом громадської безпеки штату Юта Аеро Бюро, коли агентство проводило відповідні роботи на ресурсах дикої природи в пустелі Юти поблизу південної частини країни."Дивніше цієї речі я нічого не бачив за всі роки польотів над цією місцевістю", - поділився льотчик Брет Хатчингс в інтерв'ю місцевому телеканалу KSLTV.


За словами Хатчінгс, першим моноліт зауважив біолог, підраховують баранів.

Пілот припустив, що об'єкт міг встановити який-небудь сучасний художник або шанувальник фільму Стенлі Кубрика "2001 рік: Космічна одіссея", в якому дуже схожі стовпи - тільки чорного кольору - розставляють невидимі прибульці.

Департамент громадської безпеки штату Юта опублікував фотографії моноліту минулого тижня, відзначивши, що влада хотіла б дізнатися більше про його походження.

"Встановлення арт-об'єктів на землях громадського користування без дозволу влади незаконно, незалежно від того, з якою ви планети", - було сказано в заяві.


Металевий моноліт в пустелі штату Юта виглядає підозріло схожий на пустельний моноліт Річарда Серри.За словами влади, забороняється встановлювати будь-які види споруд чи мистецтв, крім знань федерального управління державними землями, незалежно від того, з якої планети ви.
Влада Бюро землеустрою штату Юта визначить, чи продовжуватимуть вони подальше розслідування щодо звіту.Підготовлено за матеріалами bbc.com
2 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.