» » Вибори 2020: Бучанський район - Список обраних (депутатів та голів рад)

Вибори 2020: Бучанський район - Список обраних (депутатів та голів рад)

Вибори 2020: Бучанський район - Список обраних (депутатів та голів рад)

Місцеві вибори –2020

Бучанська районна територіальна виборча комісія Київської області оголосила результати місцевих виборів





Списки депутатов 2020




місто Буча, Бучанський район, Київська область



Обрані на посади міських, селищних та сільських голів
Вишнева
міська громада
-

Ірпінська
міська громада
Маркушин Олександр Григорович

Бучанська
міська громада
Федорук Анатолій Петрович

Білогородська
сільська громада
Овсієнко Антон Михайлович

Борщагівська
сільська громада
-

Бородянська
селищна громада
Сахарук Олександр Васильович

Дмитрівська
сільська громада
Дідич Тарас Тарасович

Гостомельська
селищна громада
Прилипко Юрій Ілліч

Макарівська
селищна громада
-

Коцюбинська
селищна громада
Даніш Сергій Павлович

Немішаївська
селищна громада
Перевозник Петро Петрович

Пісківська
селищна громада
Луцков Володимир Ігорович


Бучанський міський голова та депутати Бучанської міської ради.
Бучанська ОТГ





Бучанський міський голова: Анатолій Федорук

Бучанська міська територіальна виборча комісія визнала обраним міським головою нинішнього мера Анатолія Федорука.
За нього проголосували 8867 виборців, що становить 52,59%.



Депутати Бучанської міської ради

1. Хрокало Валентина (За майбутнє)
2. Сашко Тетяна (СН)
3. Геращенко Микита (СН)
4. Кухаренко В’ячеслав (СН)
5. Сорокіна Тетяна (СН)
6. Цимбал Олег (СН)
7. Мостіпака Сергій (СН)
8. Ганаба Роман (Батьківщина)
9. Османов Музафар (Батьківщина)
10. Переяславська Анастасія (Батьківщина)
11. Янковий Роман (Батьківщина)
12. Валяр Наталія ( Батьківщина)
13. Продан Ольга (ЄС)
14. Єфимович Наталія (ЄС)
15. Рибальченко Юрій (ЄС)
16. Федорук Лариса (За майбутнє)
17. Косенко Віталій (За майбутнє)
18. Король Сергій (За майбутнє)
19. Матюшенко Лариса (За майбутнє)
20. Олексюк Василь (Сила і честь)
21. Морозова Алевтина (Сила і честь)
22. Кушнірчук Анатолій (Сила і честь)
23. Шаправський Тарас (СН)
24. Джам Оксана (СН)
25. Риженко Людмила (СН)
26. Кобринець Аркадій (НО)
27. Ярмоленко Ірина (НО)
28. Коротя Володимир (НО)
29. Сотніков Олег (Батьківщина)
30. Квашук Олег (Батьківщина)
31. Ковальчук Алевтина (Батьківщина)
32. Українцева Катерина (ЄС)
33. Матковська Мар’яна (ЄС)
34. Саврей Сергій (ЄС)

«Слуга Народу» - 9 мандатів
«Батьківщина» - 8 мандатів
«Європейська солідарність» - 6 мандатів
«За майбутнє»- 5 мандатів
«Сила і честь»- 3 мандати
«Нові обличчя»- 3 мандати.

ПРОТОКОЛ:


Завантажити протокол:
Скачать файл: www_protokol.pdf [756,19 Kb] (cкачиваний: 73)
Посмотреть онлайн файл: www_protokol.pdf




Список депутатів:

-----------------------------------------

Ірпінський міський голова: Олександр Маркушин
45,42% виборців Ірпінської громади

Депутати міста Ірпінь, Бучанського району


Відповідно до рішення Ірпінської ТВК обраними депутатами вважаються такі 38 осіб.

Фракція ГОЛОС - 4 депутати

1. Михайлина Скорик-Шкарівська
2. Тарас В’язовченко
3. Тамара Буренко
4. Сергій Руденко

Фракція “Європейська Солідарність” - 7 депутатів

5. Ярослав Куц
6. Максим Малий
7. Тимур Нагалевський
8. Станіслав Федоров (округ №1)
9. Наталя Іздебська (округ №3)
10. Сергій Когут (округ №4)
11. Олена Павлова (округ №5)

Фракція “Слуга Народу” - 4 депутати

12. Максим Нельзін
13. Зоряна Міронішена
14. Анжела Макеєва
15. Яна Городок

Фракція “Нові обличчя” - 14 депутатів

16. Володимир Карплюк
17. Євгенія Антонюк
18. Юлія Устич
19. Оксана Нечитайло
20. Олександр Маркушин (округ №1)
21. Дмитро Чава (округ №1)
22. Олександр Пащинський (округ №2)
23. Антон Головенко (округ №2)
24. Петро Король (округ №3)
25. Максим Плешко (округ №3)
26. Андрій Помазан (округ №4)
27. Антон Довгопол (округ №4)
28. Андрій Літвинов (округ №5)
29. Валентина Кравченко (округ №5)

Фракція “Батьківщина” - 6 депутатів

30. Олександр Пікулик
31. Віолетта Кременчук-Дворнікова
32. Андрій Страховський
33. Максим Макаренко (округ №1)
34. Денис Лавровський (округ №2)
35. Євгенія Ковтун (округ №3)

Фракція “Свобода” - 3 депутати

36. Андрій Ополінський
37. Роман Погорілий
38. Валерій Степанюк

«Нові Обличччя» – 5457 голосів (30,39%);
«Європейська солідарність» – 2421 голос (13,48%);
«Батьківщина» – 2133 голоси (11,88%);
«Голос» – 1322 голоси (7,36%);
«Слуга народу» – 1269 голосів (7,07%);
«Свобода» – 958 голосів (5,34%).

----------------------------------------------

Новий склад депутатського корпусу Гостомельської селищної ради


«ЗА МАЙБУТНЄ»
Мовчун Тарас Миколайович
Гамарник Роман Іванович
Матусяк Ольга Іванівна (округ 2)
Коваленко Руслан Васильович (округ 3)

«СЛУГА НАРОДУ»
Марчук Юрій Валерійович
Головін Олексій Володимирович
Ластовка Людмила Василівна
Дубас Вадим Валерійович (округ 2)

«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
Драпей Анатолій Михайлович
Нюнько Денис Леонідович
Ведмеденко Тетяна Михайлівна
Галенко Максим Петрович (округ 1)

«НАШ КРАЙ»
Абрамчук Дмитро Валентинович
Прилипко Діана Олександрівна
Максим’юк Вероніка Анатоліївна (округ 4)

«БАТЬКІВЩИНА»
Башун Вадим Васильович
Курамагамедов Іса Асадулович
Молчанов Володимир Володимирович

«НОВІ ОБЛИЧЧЯ»
Мамчур Олег Дмитрович
Смолянчук Ольга Олегівна
Прилипко Ольга Юріївна

«ГОЛОС»
Шупов Микита Ігорович
Герасименко Олена Олександрівна
Ткачук Андрій Миколайович

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»
Кириченко Анатолій Іванович
Глієвий Петро Петрович

----------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------

Виборчий кодекс


Стаття 282. Офіційне оприлюднення результатів місцевих виборів
1. Територіальна виборча комісія з відповідних місцевих виборів не пізніш як на п’ятий день з дня встановлення результатів виборів офіційно оприлюднює шляхом опублікування у відповідних місцевих друкованих засобах масової інформації результати виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласної, міської, районної в місті, районної, селищної, сільської ради, сільських, селищних, міських голів, а також розміщує їх на офіційному веб-сайті комісії чи відповідної ради (за наявності), регіонального, територіального представництва Центральної виборчої комісії (у разі їх утворення).

2. Результати виборів до Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад публікуються у вигляді списку осіб, обраних депутатами відповідної ради, із зазначенням в алфавітному порядку прізвища, власного імені (усіх власних імен) та по батькові (за наявності), числа, місяця, року народження, відомостей про освіту, партійність, посаду, місце роботи (заняття), місце проживання, виборчий округ, у якому обраний депутат, кількість голосів виборців, поданих на його підтримку, та назви місцевої організації політичної партії, від якої обрано депутата (або позначки "Висунутий шляхом самовисування").

У повідомленні про результати виборів та обраного сільського, селищного, міського голову зазначаються прізвище, власне ім’я (усі власні імена) та по батькові (за наявності), число, місяць, рік народження, відомості про освіту, партійність, посаду, місце роботи (заняття), місце проживання, кількість голосів виборців, поданих на його підтримку, та назва місцевої організації політичної партії, від якої обрано сільського, селищного, міського голову (або позначка "Висунутий шляхом самовисування").

3. Офіційне оприлюднення територіальною виборчою комісією результатів виборів сільського, селищного, міського голови є підставою для звільнення з роботи (посади), припинення діяльності, несумісної з посадою депутата Верховної Ради Автономної Республіки Крим, сільського, селищного, міського голови, та/або прийняття рішення про припинення дії іншого представницького мандата особи, обраної депутатом, сільським, селищним, міським головою.

{Стаття 282 в редакції Закону № 805-IX від 16.07.2020}
4 0

вибори Бучанська ОТГ Бучанський район Буча Ірпінь Федорук Анатолій Петрович списки депутатів список депутатів
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.