» » Буча: Поліція жорстким методом зупинила порушника на скутері

Буча: Поліція жорстким методом зупинила порушника на скутері

У Бучі в районі Склозаводській Ірпінська патрульна поліція підрізала ледь не спричинивши більш серйозніше ДТП. Далі пряма мова "постраждалого" порушника.

У Бучі в районі Склозаводській Ірпінська патрульна поліція підрізала ледь не спричинивши ДТП зі мною на скутері, я був вимушений терміново загальмувати, співробітник поліції повалив мене зі скутером на землю, в той момент в мене на голові не було шолома (завжди одягаю а тут терміново потрібно було поїхати до аптеки купити ліки людям), що могло спричинити травму голови, спричинили невеликі тілесні ушкодження.

Виписавши мені штраф, за те що в мене немає відкритої категорії _А1_, мопед не є КОСМІЧНОЮ РАКЕТОЮ але закони є закони, я досвідчений водій категорії _ В_ 20 років стажу трезвим!!! Представте що вони могли просто збити людину травмувавши її, а на моему місці міг бути підліток який не зреагував би то що тоді ?

На цьому місці могла опинитися Ваша дитина, багато молоді ганяють на скутерах без жодних розумінь правил ПДР і це страшно. Готуємо документи до прокуратури про перевищення службових повноважень, про недбале оформлення протоколу. Копію протоколу вони порвали і забрали з собою чим порушили законодавство, також порушили що не представилися хто вони такі, і ми живемо в правовій державі, видали тільки квитанцію яку я додам до опису.

Я не знімаю з себе правопорушення за керування МТЗ без дозвільних документів та шолому але ми всі люди і таке ставлення зі сторони поліції неприпустимо.

Бережіть себе. Прошу розповсюдити максимально по регіональним групам. Дякую небайдужим людям відео додаю.


КОМЕНТАР ВІД ПОЛІЦІЇ:


29.06.2020 року під час добового чергування працівники поліції рухаючись на службовому автомобілі в м. Буча по вул. Склозаводській помітили підозрілого чоловіка, який здійснював рух на мопеді, без захисного обладнання. Відповідно до п. 3.5 Правил дорожнього руху правоохоронці
подаючи спецсигнали намагалися зупинити водія, однак чоловік ігнорував дану вимогу, а вподальшому намагався втекти з місця події.

Як виявилося чоловік не мав жодних документів на власний мопед, тому поліцейські склали відносно водія постанову відповідно до ст.126 КУпАП України, а також провели профілактичну бесіду щодо наявності засобів захисту у водія під час руху на транспортних засобах.

Шановні громадяни
Використовуючи транспортний засіб для поїздок (мопеди, мотоцикли) пам'ятайте:

-використовуйте шолом аби уберегти себе від можливих ушкоджень;
- одягніть якісну екіперовку, аби у темну вас могли бачити інші учасники дорожнього руху.

Будьте уважними та обережними на дорозі.
Оригінал повідомлення у Фейсбуці >>
1 0

дтп поліція Склозаводська Буча відеосюжет
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.