» » У Гостомелі безкоштовно тестують на наявність антитіл до коронавірусу

У Гостомелі безкоштовно тестують на наявність антитіл до коронавірусу

10 червня Гостомельська селищна рада розпочала проект «Моніторинг за популяційним імунітетом населення сел. Гостомель проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», який дасть можливість отримати інформацію про імунну відповідь організму до коронавірусної інфекції серед населення. Пройти тестування може кожен бажаючий, який проживає в Гостомелі.Метою цього проекту є проведення на території селища Гостомель тестування мешканців шляхом забору крові і проведення імуноферментного аналізу (ІФА) з використанням тест систем DIA-SARS-CoV-2-NP-lfG.

Враховуючи серйозну суспільну потребу у вивчені в формування імунної відповіді організму на SARS-CoV-2, управлінську і соціальну потребу у прийняті рішень щодо прийнятих обмежувальних (карантинних) заходів, виявленні та встановленні відсотку громадян, що мають імунітет до коронавірусної інфекції, дане тестування надасть можливість провести дослідження нової коронавірусної інфекції, що охопила весь світ, та визначить рівень імунітету до коронавірусу серед мешканців селища.

Першими виявили бажання здати тест на наявність антитіл до коронавірусу селищний голова Юрій Прилипко, працівники та депутати Гостомельської селищної ради. Тестування проводиться безкоштовно та лише за добровільною згодою.

Перший день проведення тестування громадян на наявність антитіл до коронавірусу в селищі Гостомель, виявився дуже насиченим та дещо складним. Протягом дня було протестовано понад 60 громадян. Хочемо зазначити, що в таких погодних умовах приймати таку велику кількість мешканців фізично дуже складно.

Тому, у зв'язку з великою кількістю бажаючих пройти тестування, а також через спеку, ми змінюємо розклад прийому громадян для проведення тестів.

Повідомляємо, що протягом двох наступних днів - четвер та п'ятниця, прийом громадян на тестування буде здійснюватись згідно порядкової черги, але не більше 40 чоловік в день, та триватиме з 9:00 до 15:00

Хочемо зазначити, що для зручності мешканців, з наступного тижня нами буде сформовано графік мобільного проведення тестування по районам, де буде проводитись забір крові згідно відповідного розкладу до кожного району.

Про час та місце мобільного проведення тестування ми повідомимо вас у оголошенні на сайті та на сторінці у фейсбук.

Україна – здорова нація!

2 0

Гостомельська селищна рада 
#coronavirus Гостомель
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.