» » Гостомельський селищний голова спростовує інформацію чиновників Ірпеня

Гостомельський селищний голова спростовує інформацію чиновників Ірпеня


Як чинний Гостомельський селищний голова, хочу спростувати інформацію, яку розповсюдила влада Ірпеня. Жодних листів на підтримку створення Ірпінського району я не підписував. Як не було і голосування з цьогоо питання на сесії селищної ради. Ірпінської посадовці, за звичкою, намагаються видати бажане за дійсне.
А тепер про те, що я казав насправді. Ірпінські тинейджери при владі розтринькали все, що змогли. Прошляпили створення Ірпінської ОТГ. Від них, як від коростяних порозбігалися всі, хто зміг. Колись потужний регіональний центр лишився, наче в насмішку, з єдиним селом, яке затягнув під себе силою та обманом.
«Профукали» можливість стати районним центром. Їм здавалося, що вони такі «великі», що й рівних для них не існує. І замість того, щоб добиватися, переконувати, вмовляти, в решті-решт, - надували щоки і чекали коли їм в ноги поклоняться і попросять. І лише тепер зворохобилися, коли зрозуміли, що бажане пливе в чужі руки. Та й то, замість якихось конструктивних дій, звично намагаються виїхати на брехні.
Як чоловік старший і більш досвідчений скажу - ,хлопці, так не робиться! Брехнею пів світу пройдеш, а назад не вернешся! І це лише початок вашого падіння. Далі буде гірше. Люди все бачать і розуміють хто насправді робить щось добре і корисне, а хто метелик одноденка. Виліз з гусениці нажерся нектару та й здох.
З повагою і надією на конструктивну співпрацю з оновленою ірпінською владою селищний голова Гостомеля Юрій Прилипко.


7 0

Гостомельська ОТГ Бучанська ОТГ Ірпінь
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.