» » Міський голова Анатолій Федорук привітав громаду з Великоднем

Міський голова Анатолій Федорук привітав громаду з Великоднем

Шановна громадо!
Христос воскрес!


Щороку з Великодніми передзвонами входить у наші домівки та серця найбільш величне християнське свято – Воскресіння Христове.
Це особливий день, що сповнює нас світлою радістю, спокоєм та глибокою вірою у всемогутність Господньої любові.У час великих потрясінь, що випали на долю України та її народу, ця віра особливо необхідна кожному. Ми просимо миру та єдності для рідної землі, сил та мудрості, щоб творити і розвивати власну державу, Божої благодаті для кожної української родини для подолання хвороб. І полишаючи сумніви та безнадію, як ніколи палко віримо в силу любові й добра.

Відзначаючи перемогу життя над смертю, не забудьмо згадати всіх героїв, які полягли за Україну і тих, хто й сьогодні захищає кожного із нас.

Бажаю, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ .

Тож нехай мелодія великодніх дзвонів розвіє сумніви та негаразди. Тільки в єдності наших щирих помислів і зусиль, лише разом, допомагаючи і підтримуючи один одного, ми зможемо досягти успіхів.

Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху!

Зі святом!

Бучанський міський голова Анатолій Федорук2 0

Великдень фотофакт відеосюжет Федорук Анатолій Петрович
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.