» » Продовжується боротьба з вогняною стихією, яка охопила сухостій

Продовжується боротьба з вогняною стихією, яка охопила сухостій

7 квітня 14:13 на пункт зв’язку 36 Держаної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення загорання сухої трави в сел. Гостомель, по вул. Черняхівського.
На ліквідацію пожежі було залучено 1 відділення рятувальників 53 Державного пожежно-рятувального посту сел. Гостомель та 1 відділення 35 Державної пожежно-рятувальної частини м. Буча. По прибуттю на місце виклику було встановлено, що площа загорання складає близько 2 га та продовжує швидко збільшуватись. Спільними зусиллями рятувальників, загорання вдалось локалізувати о 16:21, а о 18:40 загорання було повністю ліквідовано. Загалом на місці працювало 7 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.

15:46 надійшло повідомлення про загорання сухостою в сел, Гостомель по вул. Степова, де полум’я було охоплено близько 2 га сухостою. Оскільки пожежно рятувальний підрозділ сел. Гостомель залучений на ліквідацію попереднього загорання, на місце пожежі було направлено 1 підрозділ 52 Державного пожежно-рятувального посту сел. Ворзель в складі 3-х чоловік. Загорання вдалось локалізувати о 17:53, та о 19:00 ліквідувати повністю.

Того ж дня о 16:21 в м. Буча, по вул. Києво-Мироцька, горів трав’янмй настил на площі 2 га. На ліквідацію пожежі негайно було залучено 1 підрозділ 36 Державної пожежно-рятувальної частини м. Ірпінь в складі 3-х чоловік. Загорання вдалось локалізувати о 17:36, та о 18:40 ліквідувати повністю.

Рятувальники вкотре закликають не палити суху рослинність, адже трав’яні пожежі є одним з головних джерел викидів в атмосферу вуглекислого газу, а при сильній трав’яній пожежі гинуть практично усі живі істоти, що живуть у траві та на поверхні ґрунту.
Якщо ви помітили загорання – негайно телефонуйте до служби порятунку за телефоном 101!
0 0

Ірпінський МВ ГУ ДСНС 
пожежа горит торф в Ирпене
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.