» » Розпочато роботи по освітленню дороги по Гостомельському шосе

Розпочато роботи по освітленню дороги по Гостомельському шосе

Після численних ДТП та звернень громадян КМДА, нарешті, вирішила встановити освітлення на небезпечній ділянціНа відрізку Варшавської траси від поста дорожньої поліції до Гостомеля почалися підготовчі роботи по установці освітлення. Про це повідомив голова Гостомельської селищної ради Юрій Прилипко в Facebook.

"Дуже вдячний керівництву Київської міської державної адміністрації за реакцію по встановленню освітлення на відрізку Варшавської траси від Києва до Гостомеля.
Вже розпочато підготовчу роботу з встановлення металевих опор. На відстані в 4 кілометри підготовленні місця під 103 опори.
Ця реакція є прикладом конструктивної співпраці органів місцевого самоврядування, коли ми разом, вирішуємо актуальні справи життя громади. В даному випадку – це питання безпеки життя, здоров’я людей, зниження аварійності, безпечний рух на автомагістралі.", - написав він.


На цій ділянці дороги часто відбуваються ДТП, в тому числі зі смертельними наслідками. На сайті Київради неодноразово з'являлися петиції, що вимагають розширити проїжджу частину, поставити відбійники і освітлення, зробити багаторівневу розв'язку в районі КП Пуща-Водиця.

6 0

дтп Гостомель фотофакт відеосюжет
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.