» » Буча: 10 мільйонів виділено на будівництво дошкільного закладу (Prozorro закупівля)

Буча: 10 мільйонів виділено на будівництво дошкільного закладу (Prozorro закупівля)

10 мільйонів гривень виділено на будівництво дошкільного закладу на 144 місця по вул. Лесі Українки в м. Буча.Реалізація запланованих заходів істотно зменшить потреби територіальної громади у забезпеченні дітей дошкільного віку якісними освітніми послугами.

Інформаційний сайт державних торгів tendergid.ua повідомляє, що Відділ освіти Бучанської міської ради проводить відкриті торги в електронній системі Prozorro згідно з вимогами чинного законодавства України.

Як стало відомо з оголошення, опублікованого по посиланню https://tendergid.ua/tender/2082141/, планується будівництво дошкільного закладу на 144 місця по вул. Лесі Українки в р. Буча Київської області.
Очікувана вартість проведення робіт складає 10 000 000 гривень.


Розрахунки проводяться шляхом поетапної оплати замовником по факту виконаних робіт, за умови надходження коштів з інших джерел фінансування на цей об'єкт. Джерело фінансування: державний бюджет.

Основною проблемою, на вирішення якої спрямовано будівництво дитячого дошкільного закладу на 144 місця в по вул. Лесі Українки в р. Буча є відсутність належних умов для реалізації прав дітей міста Буча та навколишніх населених пунктів на отримання дошкільної освіти.

Реалізація запланованих заходів істотно зменшить потреба територіальної громади у забезпеченні дітей дошкільного віку якісними освітніми послугами. Доступність дошкільної освіти створить умови для повноцінного розвитку дитини, виховання і навчання дітей на рівні первинної ланки загальноосвітньої державної системи освіти; дозволить створити нові робочі місця для членів територіальної громади; підвищить довіру до виконавчої влади всіх рівнів, зменшить соціальну напруженість у суспільстві.

Перелік заходів:
1) Будівництво основного призначення;
2) Будівництво об'єктів енергетичного господарства;
3) Будівництво транспортного господарства і зв'язку;
4) Будівництво зовнішніх мереж і споруд водопостачання, водовідведення, теплопостачання та газопостачання;
5) Благоустрій та озеленення території.

Передбачено використання сучасних технологій енергозбереження (сонячної електростанції), системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, системи контролю загазованості повітря, системи охорони сигналізації, системи контролю доступу, системи відеоспостереження, блискавкозахисту, системи аварійної сигналізації.

Очікувані результати: збільшення потужності дошкільних навчальних закладів р. Буча на 144 місць, зменшення електронної черги у дошкільні навчальні заклади р. Буча, зниження рівня соціальної напруженості в регіоні.

Цільові групи: діти дошкільного віку, працівники освітньої сфери.

Організації-партнери, співвиконавці: Відділ освіти Бучанської міської ради, ТОВ «Фегтехком», КП «Бучабудзаказчик», Бучанська міська рада.

Як стало відомо, проведення відкритих торгів заплановано на 26 грудня 2019 року.
Прийом тендерних пропозицій, оформлених в електронному вигляді, проводиться до 25 грудня 2019 року.
4 0

Буча Бучанська ОТГ виконком
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.