» » » Відродження починається з духовності

Відродження починається з духовності

Творчий проект "Відродження починається з духовності" зібрав у Бучі учасників XI-й Всеукраїнського фестивалю - конкурсу духовної музики "ВВЕДЕНСЬКІ ПІСНЕСПІВИ" колективи з усієї України.


Організатори зазначають, що метою заходу є відродження духовності українського народу, збереження музичних традицій та подальшого розвитку пісенно-хорової та хореографічної спадщини, популяризації здобутків скарбниці світової сучасної православної хорової музики.
За всі роки проведення заходу незмінними залишаються завдання - залучення широкої громадськості до вітчизняної та світової духовної музики, виявлення та підтримка творчих колективів України, взаємозбагачення творчих шкіл та обмін досвідом, популяризація духовної музики українських композиторів.

До участі у фестивалі – конкурсі щоразу запрошуються хорові капели, академічні, камерні, церковні, народні хори, вокальні ансамблі, солісти-вокалісти та хореографічні колективи з усіх областей України та міста Києва незалежно від їх галузевого підпорядкування і без вікових обмежень.


Цього року Гран – прі отримав хор церкви святого апостола Андрія Первозванного

Дякуємо всім учасникам за збереження і відродження традицій!


1 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
фотофакт церква Введенські піснеспіви
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.