» » Сила української держави - у єдності армії та народу

Сила української держави - у єдності армії та народу

З нагоди Дня Збройних Сил України у Бучанській громаді привітали військових, ветеранів АТО, сім’ї загиблих воїнів, а також тих, хто активно допомагає військовослужбовцям та тим, хто потребує підтримки у щоденному житті - волонтерів та благодійників.За їхніми спинами - наша держава, наші діти і життя!

Сьогодні ЗСУ- гордість кожного громадянина нашої держави, гордість всього українського народу.
Бажаєш жити в мирі – готуйся до війни, – говорить народне прислів’я. І лише нещодавно ми зрозуміли, що боєздатна армія, завданням якої є захист суверенітету і незалежності країни від зазіхань зовнішніх агресорів, є основним елементом стабільного і впевненого розвитку держави.
У день 28-ї річниці створення Збройних Сил України ми всі разом зібралися, щоб віддати шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо - жовтий прапор свободи в нашій державі Україні, щоб іще раз переконатися, що ми є продовженням нашого славного козацького роду, в наших жилах тече кров сміливих, відважних людей – захисників своєї землі.
Присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх полеглих за свободу і незалежність України.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня Збройних сил України військові були нагороджені Подяками міського голови та грошовими преміями. Користуючись нагодою і з нагоди свята – Дня волонтера – привітали і відзначили також бійців невидимого фронту, які допомагають українській армії.

Подяками Бучанського міського голови Анатолія Федорука до Дня Збройних Сил України нагороджено учасників бойових дій в зоні проведення операції об’єднаних сил, учасників бойових дій в Афганістані, рядових прикордонних військ, волонтера.Дякуємо вам!
Хай Господь береже вас!

Бучанський міський голова Анатолій Федорук привітав присутніх, які зібралися на Алеї Героів і подякував за мирне небо тим, хто несе службу вже у Небесному легіоні.

0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
фотофакт Буча ІА ПОГЛЯД відеосюжет
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.