» » » Ірпінська податкова попереджає про випадки шахрайства

Ірпінська податкова попереджає про випадки шахрайства

Ірпінське управління ГУ ДПС у Київській області попереджає платників податків, які проводять фінансово – господарську діяльність, про можливі випадки шахрайства.


Так, минулими днями спостерігались непоодинокі спроби вчинення шахрайських дій невідомими особами з метою протиправного заволодіння коштами суб’єктів господарської діяльності.

Схема наступна, зловмисники телефонують начебто від імені або за дорученням керівництва Ірпінського управління ГУ державної податкової служби у Київській області посадовим особам підприємств чи підприємцям, і під різними приводами намагаються отримати гроші.
Наприклад, вони попереджають підприємця про нібито не вжиття заходів з примусового стягнення податкового боргу, в тому числі не проведення процедури опису та накладання арешту на майно підприємства,чи підприємця і пропонують її відмінити за конкретну винагороду, тощо.

Звертаємо увагу, що працівники ГУ ДПС у Київській області при здійсненні перевірок повинні мати при собі службове посвідчення, направлення та копію наказу на проведення перевірки, а також інші документи визначені Податковим кодексом України.
Застерігаємо платників податків, що потрібно бути уважними, ретельно перевіряти інформацію та не дозволяти аферистам вводити себе в оману.

Про можливі шахрайські чи провокаційні дії «телефонних аферистів» просимо негайно інформувати:
Ірпінське управління ГУ ДПС у Київській області за адресою: м. Ірпінь вул. Шевченка,2А, та за телефоном ( 04597) 60-026. ,або за телефоном Управління внутрішньої безпеки ГУ ДПС у Київській області «гарячої лінії» (044) 246 23 55.
0 0

Ірпінське управління ГУ ДПС у Київській області 
поліція податкова
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.