» » Рятувальники провели день відкритих дверей

Рятувальники провели день відкритих дверей

30 листопада відбувся день відкритих дверей Державної пожежно-рятувальної частини м. Буча.


Рятувальники організували для гостів пізнавальну екскурсію, продемонстрували пожежно-рятувальну техніку та обладнання, надали інформацію щодо характеристик та можливостей техніки й підрозділу, а також відповідали на запитання допитливої малечі.
В ході зустрічі всі присутні дізналися як проводяться роботи з гасіння пожеж, порятунку людей та їх майна, а також дали можливість відчути себе справжніми рятувальниками, дозволивши приміряти на себе бойовий одяг пожежного та потримати в руках пожежний ствол. Діти з задоволенням фотографувалися на згадку біля пожежного автомобіля та дякували рятувальникам за можливість побачити важливість їх справи.
Під час екскурсії рятувальники навчили дітей цінувати та берегти власне життя і життя оточуючих, ознайомили їх з правилами безпечної поведінки в різних небезпечних та екстремальних ситуаціях, нагадали, що у разі будь-якої небезпеки необхідно одразу телефонувати до служби порятунку за номером «101» та кожній дитині було роздано інформаційну листівки з застереженнями.1 0

Ірпінський МВ ГУ ДСНС 
мнс Буча фотофакт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.