» » » Медіаграмотність: Нова дисципліна в школах

Медіаграмотність: Нова дисципліна в школах

В українських школах дітей навчатимуть медіаграмотності. Нова дисципліна має з'явитися у навчальній програмі в учнів реформованої середньої школи.[media=https://1plus1.video/snidanok-z-1plus1/24-sezon/216-vypusk-za-16-noyabrya-2019-goda-ministr-osviti-i-nauki-anna-novosad-pro-najvazhlivishi-zmini-i-problemi-v-ukrayinskij-osviti]

Міністр освіти і науки Ганна Новосад заявила, що школярів навчатимуть медіаграмотності в рамках запровадження нового державного стандарту базової освіти. Про це вона повідомила журналістам.

"Я вважаю, що певна інформгігієна є надважливою компетентністю, якою має володіти кожен сьогодні, незалежно, до речі, від віку. Оскільки те, наскільки ми неселективно підходимо до новин – це дуже часто спричинює абсолютно дивні процеси у суспільстві. Тому починати зі школи працювати над медіаграмотністю – дуже важливо, і ми це зараз вплітаємо під час розробки державного стандарту базової освіти, а також будемо прописувати через освітні програми", - повідомила Новосад.


Міністр зазначила, що державний стандарт на доопрацюванні, і вона розраховує презентувати його громадськості у березні 2020 року.

"Державний стандарт ми маємо розробити, зараз ми його доопрацьовуємо, і я розраховую, що ми презентуємо його громадськості десь у березні 2020 року – це стандарт 5-9 класу Нової української школи (НУШ - ред.)", - зазначила міністр.

Так, розробка Держстандарту НУШ для середніх класів, наразі на початковому етапі.

"Ми зараз на етапі початковому. Перший-другий клас - в оновлену українську школу. Нам ще необхідно два роки - довести початкові класи, і з 2022 року – у нас буде вперше 5-клас, який буде навчатися за новим стандартом і де буде ця компетентність", - розповіла Новосад.
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.