» » » У Бучі створять Асоціацію голів ОСББ Киівщини

У Бучі створять Асоціацію голів ОСББ Киівщини

Актуальні питання, цікаві спікери, відкритий діалог- все це про подію «ОСББ Форум Київської області», який був ініційований ГО « Управління будинками» за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та Бучанською міською радою.


Лідери своїх громад, а ними насправді можна вважати голів ОСББ, слухали експертів, обмінювались думками і досвідом, ділились іншою корисною інформацією один з одним і робили це з однією метою: задля поліпшення побутових умов мешканців своїх будинків.

Загалом, подібні форуми виконують просвітницьку функцію для вже діючих голів ОСББ, новачків, або тих, хто тільки планує створювати ОСББ.
Останнім, доречі, надається не тільки теоретична, а й методична та практична допомога у організації зборів для створення ОСББ.
Присутні на форумі учасники, а їх із усієї Київщини з’їхалось близько 100, подякували організаторам за якісно організований майданчик для спілкування.

Підсумком обговорень стало спільне рішення голів об’єднань своїх міст про необхідність утворення Асоціації голів ОСББ Київської області для порушення питань та нагальних проблем на більш високому рівні.

Круглий стіл з цього приводу запланували провести в Києві вже у грудні.

0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
осбб міські новації Буча
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.