» » У ЗОШ №4 відбулись обласні майстер-класи учителів фізкультури

У ЗОШ №4 відбулись обласні майстер-класи учителів фізкультури

13 листопада на базі Бучанського "НВК СЗОШ I-III ст. - ЗОШ I-III ст." №4 відбулося перше засідання обласного майстер-класу учителів фізичної культури Карабута Олексія з теми "Застосування інноваційних технологій в освітньому процесі з фізичної культури".


З вітальним словом до педагогів звернулася керівник закладу освіти Літкевич Алла, яка презентувала систему освіти Бучанського "НВК СЗОШ I-III ст. - ЗОШ I-III ст." №4.

Відділ освіти Бучанської міської ради представляв Ковальський Володимир, методист ЦНПВСР.
Лакіза Олексій, доцент кафедри природничо-математичних дисциплін та технологій КНЗ КОР «КОІПОПК», повідомив про мету і завдання майстер-класу.

Керівник майстер-класу, учитель фізичної культури Карабут ОлексіЙ поділився досвідом з застосування інноваційних технологій в освітньму процесі з фізичної культури та особливостями впровадження навчального проекту "Туризм як засіб підвищення рухової активності сучасної шкільної молоді та протидія гіподинамії".

Начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Ільченко Анатолій звернув увагу на особливостях проведення інноваційних фізкультурно-оздоровчих заходах Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

В практичній частині майстер-класу учитель фізичної культури Карабут ОлексіЙ провів інноваційний урок фізичної культури у 10 класі з модуля "Футбол", в якому продемонстрував власні інноваційні підходи в освітньому процесі з фізичної культури, використання мультимедійного обладнання та дидактичного забезпечення, графічні та стендові засоби демонстрації результатів контролю за руховою активністю учнів, нестандартне обладнання.

В обміні досвідом взяли участь заслужені вчителі України Зелінський Валентинч, Ніколаєнко Микола, Мокринська Лариса та учителі фізичної культури Київщини.
По завершенню заняття учителям було запропоновано на наступне заняття підготуватися до обміну власним досвідом впровадження інноваціних технологій в освітній процес з фізичної культури.

Більше фото за посиланням >>1 0

Володимир Ковальський, методист ЦНПВСР 
Карабут ЗОШ №4 фотофакт Буча Ковальський
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.