» » Власники земельних ділянок (до 2004 року) - ПЕРЕВІРТЕ себе на кадастровій карті

Власники земельних ділянок (до 2004 року) - ПЕРЕВІРТЕ себе на кадастровій карті

Власники та користувачі земельних ділянок Бучанської міської об’єднаної територіальної громади,
право власності (користування) на які виникло до 2004 року, перевірте наявність своїх земельних ділянок на Публічній кадастровій карті!


З метою виконання Указу Президента України від 22.07.2019 року № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», Бучанська міська рада звертає увагу громадян, підприємств, установ та організацій на необхідність внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди.

Перевірити наявність своїх земельних ділянок в Державному земельному кадастрі можливо на веб-порталі Публічної кадастрової карти України за посиланням: www.kadastrova-karta.

Земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими.У разі, якщо відомості про зазначені земельні ділянки в електронному вигляді не внесені до Державного земельного кадастру і не відображені на публічній кадастровій карті, їх державна реєстрація з присвоєнням кадастрового номера здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності).

Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки дасть змогу забезпечити належний захист державою суб'єктів права власності і господарювання, ефективної протидії протиправному позбавленню власників їх прав.

Рекомендуємо власникам земельних ділянок приватної власності, землекористувачам земель комунальної та державної форм власності для захисту своїх прав на землю та для оперативного користування відомостями з різних потреб звертатися з документами із землеустрою до Центрів надання адміністративних послуг по місцю знаходження земельної ділянки, для внесення відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру.

Для отримання більш детальної інформації щодо внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру, необхідно звертатися до територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Київській області.
1 0

Земельний відділ Бучанської міської ради 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.