» » Управління праці інформує: Про пільги на оплату житлово-комунальних послуг

Управління праці інформує: Про пільги на оплату житлово-комунальних послуг

Звертаємо увагу, що починаючи з 1 жовтня 2019 року, відповідно до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 17.04.2019 р. No 373, пільга надається у грошовій готівковій або безготівковій формі.

Для пільговиків, які до 15 жовтня подали заяву до Управління праці на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у грошовій готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

Для інших пільговиків розраховані Управлінням праці суми пільг перераховуватимуться (через АТ «Ощадбанк») надавачам житлово-комунальних послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

У зв’язку з цим платіж підприємствами-надавачами житлово-комунальних послуг нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.
У разі отримання готівки пільговик має самостійно сплатити за спожиті послуги в повному обсязі.

Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг держава через АТ «Ощадбанк». При цьому, необхідно робити звірки з організаціями – надавачами послуг.

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності з технічних причин в особистих даних, можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року.

У такому разі рекомендуємо звернутися до Управління праці для звірки (відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій населення, каб. No 11,12 або за телефоном: 49-906).
0 1

УПСЗЗН 
газета: "Бучанські новини" №45 від 7 листопада 2019 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.