» » День народження святкує Блиставиця

День народження святкує Блиставиця

Відзначити разом у єдиній родині завітали до селища друзі із віх населених пунктів Бучанської об’єднаної громади: художні колективи дарували свої виступи блиставчанам на святковій сцені, гості пригощали тортиками та традиційними короваями, лунали теплі слова на адресу іменинників та побажання розвитку і благополуччя.

Вітали селян Бучанський міський голова Анатолій Федорук, сільські та селищні голови, в.о. старост сіл Бучанської ОТГ. Наталія Винагородська подякувала всім, хто любить село та своєю працею примножує його здобутки, додає розвитку і добробуту.


Подарунки, квіти і відзнаки вручили найкращим представникам Блиставиці, творчій успішній молоді, колективам і подружнім парам, учасникам АТО і ветеранам.

У бібліотеці всі бажаючі могли насолодитися прекрасними роботами талановитих місцевих творців. Окрема експозиція була присвячена вчителю історії та географії Федору Яковичу Іваненку, який частину свого життя присвятив увіковіченню історії Блиставиці. Всі знахідки, розповіді, вивчення в 1957 році він виклав на папері під назвою «Історія села Блиставиця».

2010 року Ольгою Федорівною Курченко, донькою Ф.Я. Іваненка, власний примірник автора праці «Історія села Блиставиця» переданий до Блиставицької загальноосвітньої школи.

Дякуючи нащадкам Ф.Я. Іваненка та за підтримки Бучанської міської ради по його записам до Дня села випустили книгу «Блиставиця через роки». Тепер ми маємо можливість ознайомитись з його працею.1 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
газета: "Бучанські новини"
Блиставиця День міста фотофакт відеосюжет
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.