» » Нове приміщення в школі відкрито (відеосюжет)

Нове приміщення в школі відкрито (відеосюжет)

17 жовтня в Бучі відкрили довгоочікуваний новий корпус загальноосвітньої школи № 3.


У нове приміщення початкової школи заселилися господарі – учні 1-4 класів, а це близько 600 діток, і вже відбулися уроки!

Вчителі і дітки святково вбрані, посміхаються, вітають один-одного. Адже сьогодні радісний день абсолютно для кожного з них – відтепер всі у закладі навчаються у першу зміну.

Директор НВК № 3 Любов Морозенко зізналася, що вони дуже чекали цієї події. Буквально вчора один учень п’ятого класу запитав, коли вони вже будуть ходити у першу зміну? І відповідь «Завтра» його неймовірно вразила. «Тепер я зможу ходити на футбол!» – вигукнув хлопчина.

– Від існуючого приміщення це відрізняється лише сучасністю і просторою рекреаційною зоною. Тут також все передбачено для діток із особливими потребами – ліфт, пандус тощо, - розповіла Любов Морозенко. - Школа дійсно чудова, батьки задоволенні і діти щасливі.

Учні, здається, швидко звикли до нових класів. І не дивно – просторі, яскраві, зручні приміщення додають гарного настрою і налаштовують на звершення! Сучасна будівля із новітніми стандартами. Дітям є можливість повноцінно відпочити на перерві й зустріти знання наступного предмету з новими силами. А інноваційні підходи, що реалізовуються у рамках Нової української школи, допоможуть досягти більшого успіху.

У перший день занять в новій школі старшокласники влаштували для молодших учнів веселі розваги на перервах – дівчатка у костюмах мультяшних тваринок гралися з малечею, танцювали і співали під жваву музику. Вони пояснили, що це їх родинне свято, спільна радість для всіх, хто навчається у закладі. Тож дівчата щасливі, що їм випала честь відкривати нову будівлю.

Привітати, а головне – подивитися, чи все гаразд, завітали до новоселів працівники відділу освіти Бучанської міської ради. Ще триває облаштування території навколо закладу, ігрова зона, доріжки, зелені насадження. Кілька днів, і ці об’єкти також будуть готові до зустрічі із новими господарями.

Хоча до озеленення вже долучилися і старшокласники – напередодні у якості подарунка молодшим висадили на клумбах гібіскуси, тож з часом яскраві квіти будуть приносити радість школярам і освітянам.5 0

газета: "Бучанські новини"
ЗОШ №3 відеосюжет ІА ПОГЛЯД Буча нова школа
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.