Буча новини міста, Буча сайт » Буча та регіон » 25 - 27 жовтня: Буча прийматиме Перший національний молодіжний форум

25 - 27 жовтня: Буча прийматиме Перший національний молодіжний форум

Національне українське молодіжне об'єднання запускає реєстрацію на Перший національний молодіжний форум25 - 27 жовтня (п'ятниця, субота, неділя).
Київ (Молодіжний центр громадянської освіти), Буча (Пластовий Вишкільний Центр).


Запрошують взяти участь:
- представників молодіжних рад (діючих або в тих, що перебувають в процесі створення). Для цього потрібно подати заявку до 15 жовтня і отримати підтвердження. Форма зголошення: http://bit.ly/molodrady

- представників неформального молодіжного об'єднання або ініціативи (необов'язково зареєстрованого юридично). Подати заявку до 15 жовтня і отримати підтвердження. Форма зголошення: http://bit.ly/neformob

- делегатів від органів студентського самоврядування від Української асоціації студентів

- делегатів від однієї з громадських організацій, засновників НУМО (Пласт, СУМ в Україні, Асоціація молодіжних центрів України, Фундація Регіональних Ініціатив, Молодіжний Націоналістичний Конгрес, Національний Альянс, Українська академія лідерства)

📌 Мета Форуму:
Вперше об'єднати на одному майданчику всі найбільші організації, які працюють з молоддю, молодіжні ради та неформальні молодіжні рухи для впливу на молодіжну політику.

🔹 Цілі Форуму:
- Презентувати “Національне українське молодіжне об'єднання”, як громадську спілку, що стане інструментом впливу для молодих людей на рішення, які їх стосуються;

- Надати можливість молодіжним радам (діючим і тим, що перебувають в процесі становлення) зібрати під час форуму ініціативну групу для початку роботи над створенням Асоціації молодіжних рад України, щоб після отримання юридичного статусу це об'єднання увійшло до в спілку НУМО, а представники - до правління НУМО.

- Забезпечити максимальне представництво різних прошарків молоді у формуванні та реалізації державної молодіжної політики. Саме тому в структурі правління НУМО передбачена квота до 10% для делегатів неформальних ініціатив, які не є юридично зареєстрованими, таким чином після знайомтсва з НУМО вони отримають можливість подати свої кандидатури та бути обраними до керівного складу спілки.
1 0

Пластовий центр, Буча, Молодіжна рада
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 370 днів з дня публікування.