» » Буча: Конференція ради директорів об`єднання “Укрвторма” (відеосюжет)

Буча: Конференція ради директорів об`єднання “Укрвторма” (відеосюжет)

У Бучі проводилось засідання ради директорів Українського виробничо-екологічного об`єднання із заготівлі та використання вторинних матеріальних ресурсів «Укрвторма».


Учасників, які обговорюють глобальні питання, привітав Бучанський міський голова Анатолій Федорук, який акцентував на важливості розгляду загальнодержавного питання. Важливо, аби у вирішенні питання спільно працювали мешканці, представники влади і переробники.
Про державну політику у сфері поводження з побутовими відходами розповіла представник Міністерства енергетики та охорони довкілля Діана Новікова.

Учасники ставлять за мету напрацювати пропозиції для формування пріоритетів екологічної політики в Україні, розробляють напрацювання для внесення пропозицій у законопроекти щодо упаковки та її відходів, впровадження світового досвіду у роботі.
Актуальність теми важко переоцінити, тому результати сьогоднішньої зустрічі можуть найближчим часом попередити сміттєвий айсберг у країні.

В головному навчальному центрі “Зелена Буча” пройшла конференція ради директорів об`єднання “Укрвторма”. У засіданні ради директорів взяли участь спеціалізовані підприємства із 15 областей України. Учасники обговорили державну політику у сфері поводження із побутовими відходами та зробили ряд пропозицій щодо удосконалення законодавства.

0 0

ІА Погляд 
Зелена Буча відеосюжет Буча сміття Федорук Анатолій Петрович
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.