» » До Дня працівників освіти в Бучі привітали педагогів

До Дня працівників освіти в Бучі привітали педагогів

Напередодні свята в Бучанській громаді відбулися урочистості, приурочені до Дня працівників освіти.


Начальник відділу освіти БМР Олег Цимбал у вітальному слові наголосив:
- Ми єдині у досягнення найвищої мети – забезпечити нашим дітям якісну освіту. Бо для нас немає більшого щастя ніж успішна, талановита та відповідальна молодь. Щастя вам, здоров’я та наснаги, дорогі вчителі!

Подякував присутнім за працю і привітав від імені Бучанського міського голови Анатолія Федорука присутніх перший заступник Тарас Шаправський.
- День працівників освіти – справді всенародне, одне з найулюбленіших свят. Адже вчительство – це мистецтво і праця, причому важка й відповідальна,- зазначив Тарас Олександрович.
Саме вчитель, педагог, вихователь формує особистість, дає необхідні знання, що створює основу людської діяльності в усіх сферах – економіці, політиці, мистецтві. А отже, у руках учителя, без перебільшення, наше майбутнє.

Пам’ятні знаки, подяки Бучанського міського голови Анатолія Федорука, Почесні грамоти департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, грамоти департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, подяки відділу освіти, подяка Київської обласної організації профспілки вручається.... - аплодисменти у залі не вщухали, адже нагороджували людей, для яких це не просто професія, а покликання на все життя.

Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України за творчу педагогічну діяльність, спрямовану на підвищення навчально-виховного процесу нагороджено Володимира Фалька, вчителя трудового навчання Бучанського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів №4;
Подяка Міністерства освіти і науки України за творчу педагогічну діяльність, спрямовану на підвищення навчально-виховного процесу вручена :
- Ларисі Сторожик, директору Бучанської Української гімназії.
- Ірині Сільченко, завідуючій закладу дошкільної освіти №6 «Яблунька».
- Альоні Комінко, практичному психологу закладу дошкльної освіти №5 «Капітошка».Стало доброю традицією розпочинати свято з вітання педагогів, які мають 50 і більше п’ятдесяти років загального педагогічного стажу, які і сьогодні працюють у закладах освіти.


За вагомий внесок в розвиток освіти Бучанської об’єднаної територіальної громади вручається пам’ятний знак:
Надії Логвиненко, асистенту вчителя Бучанського навчально-виховного комплексу №2, відміннику освіти; загальний педагогічний стаж – 55 років.

Вірі Бузило, вчителю фізики Гаврилівсього закладу загальної середньої освіти №8, старшому вчителю, «Відміннику освіти України»; загальний педагогічний стаж – 52 роки.
Софії Зузанській, вчителю початкових класів Бучанської загальноосвітньої школи №1, загальний педагогічний стаж – 51 рік.
Ганні Ситник, вчителю історії Бучанського навчально-виховного комплексу №4, нагороджена нагрудним знаком Василя Сухомлинського, загальний педагогічний стаж – 50 років.

Присутнім на заході та вчителям і тим, які у ці години працюють у класах і аудиторіях, висловили щиру вдячність за високе служіння обраній справі, відданість професії, мудрість, терпіння, за щоденну подвижницьку працю.

Щороку сотні учнів громади беруть участь у шкільних, районних, обласних, всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, змаганнях, турнірах і успішно там виступають.
У той же час усі розуміють, що за цими перемогами – наполеглива праця вчителів, які докладають чимало зусиль для розвитку творчих здібностей школярів, допомагають їм пізнати себе, розкрити власні здібності.

Усі виступаючі побажали освітянам миру, Божого благословення, невичерпної енергії, талановитих і вдячних учнів.3 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
фотофакт Буча відеосюжет ІА ПОГЛЯД
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.