» » "Сарафан", забудовник від екс-мера Ірпеня, заборгував Бучі більше 3 млн

"Сарафан", забудовник від екс-мера Ірпеня, заборгував Бучі більше 3 млн

30 вересня Північний апеляційний господарський суд розглянув апеляційну скаргу Бучанської міської ради і задовольнив її позов до забудовника ТОВ «Сарафан» про стягнення коштів за невиконання договору на загальну суму 3 млн. 337 тис. 814 грн. 62 коп.Ще у 2016 році між Бучанською міською радою і ТОВ «Сарафан» було укладено договір пайової участі у зв’язку з будівництвом 2-х багатоквартирних житлових будинків у мікрорайоні «Квартал Новатор». Однак, незважаючи на введення цих об’єктів в експлуатацію ще в січні 2017 року, забудовник ігнорував неодноразові письмові претензії міської ради і тривалий час умисно ухилявся від виконання зобов’язань перед міським бюджетом. У зв’язку з цим, Бучанська міська рада. була змушена подати до господарського суду відповідний позов.

І ось нарешті суд апеляційної інстанції прийняв законне і обгрунтоване рішення, яким задовольнив позовні вимоги міської ради і зобов`язав вищевказаного суб`єкта господарювання сплатити кошти пайової участі у розвиток інфраструктури громади.
Судове рішення набрало законної сили з моменту проголошення і є обов’язковим до виконання.

Юридичний відділ Бучанської міської ради і в подальшому вживатиме дієвих заходів претензійно-позовного характеру щодо захисту прав та інтересів Бучанської міської об`єднаної територіальної громади!2 0

Юридичний відділ Бучанської міської ради 
кримінал Буча Ірпінь ІА ПОГЛЯД відеосюжет
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.