» » Бучанець посів перше місце в Берліні на змаганнях з роликового бігу

Бучанець посів перше місце в Берліні на змаганнях з роликового бігу

Нещодавно пролетів вулицями міста Бучанський напівмарафон на роликових ковзанах . Це була своєрідна перевірка готовності до Берлінського марафону , який став підсумковим закриттям сезону,
Кубок світу WIC.

В рамках цього змагання були дитячі забіги на роликах на різні дистанції : Ткаченко Трофим(м.Буча), здобув перше місце серед хлопців 2011-09р.н.на дистанції 1км.

Зі своїм особистим рекордом повертається додому і директор ролер - клубу « Колесо» Денис Denys Tulyankin : на дистанції 42км він посів 29 місце в своїй віковій категорії. Особистий час - 01:33:48.(рекорд цієї дистанції при таких дощових умовах 01:10:33) .

Вітаємо учасників із перемогами!!!
Підкорення наступних спортивних вершин на міжнародних змаганнях!!!!

Берлінський марафон (нім. Berlin-Marathon, повна офіційна назва BMW Berlin-Marathon) — один з найпрестижніших марафонських забігів у світі, який входить у шістку World Marathon Majors.
Марафон традиційно проводиться в Берліні (Німеччина) в останні суботу та неділю вересня. Організаторами є спортивний клуб SCC EVENTS GmbH.
У суботу проводиться марафон на роликових ковзанах і дитячий марафон (42,195 км). Головна дисципліна (марафонська дистанція для бігу, спортивної ходьби та їзди на інвалідних візках) проходить в неділю.
3 0

ролики Буча спорт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.