» » » Ірпінська податкова інформує про випадки шахрайства

Ірпінська податкова інформує про випадки шахрайства

Ірпінська ДПІ Ірпінського управління ГУ ДПС у Київській області попереджає платників податків, які проводять фінансово – господарську діяльність, про можливі випадки шахрайства.


Так, минулими днями спостерігались непоодинокі спроби вчинення шахрайських дій невідомими особами з метою протиправного заволодіння коштами суб’єктів господарської діяльності.
Схема наступна, зловмисники телефонують начебто від імені або за дорученням керівництва органів державної податкової служби посадовим особам підприємств чи підприємцям, і під різними приводами намагаються отримати гроші.
Наприклад, вони попереджають підприємця про нібито заплановану податкову перевірку і пропонують її відмінити за конкретну винагороду тощо.


Звертаємо увагу, що працівники ГУ ДПС у Київській області при здійсненні перевірок повинні мати при собі службове посвідчення, направлення та копію наказу на проведення перевірки, а також інші документи визначені Податковим кодексом України.

Застерігаємо платників податків, що потрібно бути уважними, ретельно перевіряти інформацію та не дозволяти аферистам вводити себе в оману.

Про можливі шахрайські чи провокаційні дії «телефонних аферистів» просимо негайно інформувати:
Ірпінське управління ГУ ДПС у Київській області за адресою: м. Ірпінь вул. Шевченка,2А, або за телефоном ( 04597) 60-026.
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.