» » » Податкова: Нові реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів

Податкова: Нові реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів

З 1 жовтня 2019 змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів.


Ірпінське управління ГУ ДПС у Київській області попереджає, що з 01 жовтня 2019 змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів у звязку з їх відкриттям відповідно до вимог стандарту IBAN.

Читайте також:
Управління Казначейства повідомляє, що рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів за стандартом IBAN (29 літерно – цифрових символів) вступають в дію з 01.10.2019.

Державною Казначейською службою України на виконання п.3 Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного банківського рахунку (IBAN) в Україні» здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN, тобто, відбувається перехід на міжнародний формат рахунків, який матиме 29 символів (літери та цифри), із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів, до якого добавлено решту символів, відповідно до вимог стандарту IBAN.
При обслуговуванні бюджетів за доходами з 01 жовтня 2019 Казначейством будуть використовуватись нові реквізити бюджетних рахунків.
Звертаємо увагу платників податків, нові реквізити бюджетних рахунків вже розміщені на сайті ГУ ДПС у Київській області у рубриці «БЮДЖЕТНІ РАХУНКИ» за посиланням:
http://kyivobl.tax.gov.ua//byudjetni-rahunki/

РАХУНКИ м БУЧА завантажити:
Скачать файл: bucha_rahnok-2019.zip [58,91 Kb] (cкачиваний: 163)
2 0

Ірпінське управління ГУ ДПС у Київській області 
рахунки
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.