» » Гостомель від’єднується від Ірпеня. Прилипко вийшов зі складу Ірпінського виконкому

Гостомель від’єднується від Ірпеня. Прилипко вийшов зі складу Ірпінського виконкому

Гучною заявою Гостомельського селищного голови Юрія Прилипка розпочалося сьогоднішнє ранкове засідання Ірпінського виконкому. Головуюча Лідія Михальченко спробувала збити емоційний запал, запропонувавши зайти “до кабінету” після виконкому, але Юрій Ілліч був невблаганний.

«У нас немає порозуміння з Ірпінською владою, – сказав Юрій Прилипко. – З цього приводу хочу навести кілька прикладів, що в нас робиться. Карплюк до свого ЖК «Авіатор» тягне дорогу. Відремонтували дороги, які у нас в Гостомелі навіть не числяться. Плешко разом із Наталією Смолянчук (депутати ІМР – ред.) вирішили прокласти тротуар. Тільки не до школи, а до під’їзду Смолянчук. Кажу Максиму Плешку: «Що це за справи? До школи ходить дві тисячі людей, а до під’їзду – 15 людей». Він мені відповідає: «Так вона ж депутат». То й що з цього?.. Захлюпаний також депутат… У центрі Гостомеля є вулиці, по яких ходять сотні людей. Але там дорога не робиться. Я не розумію, чому такий підхід? Це просто маразм! Пайову участь Карплюк дозволяє не платити. Так далі не може бути! Я виходжу зі складу вашого виконкому! До побачення! Бувайте здорові!».


Після такого гучного виступу Юрій Прилипко подав заяву на звільнення з членів Ірпінського виконкому й залишив залу засідань, додавши, що за кілька тижнів Гостомель від’єднається від Ірпеня.

Гостомель від’єднується від Ірпеня, Прилипко виходить зі складу Ірпінського виконкому

Вигляд у членів виконкому був розгублений і спантеличений. Лише Головкевич спромігся кинути: «Це якийсь дєтский сад!» І виконком схвально підтримавши колегу, продовжив працювати у звичному режимі “одобрямсу”.

Після виходу Прилипка за столом залишилося 11 членів виконкому – мінімально необхідна кількість для кворуму. Проте невдовзі до зали зайшов Сергій Даніш із Коцюбинського. Він сів на місце, яке незадовго до цього залишив Прилипко.

6 0

www.zora-irpin.info 
відеосюжет Гостомель
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.