» » Буча відсвяткує свій день народження. Фото 2003 року

Буча відсвяткує свій день народження. Фото 2003 року

Незабаром Буча відсвяткує свій день народження.
Зараз це — красиве сучасне місто з амбітними жителями. Вони знають ціну праці та усвідомлено втілюють поставлені перед собою цілі та завдання.

Попереду — багато нових напрацювань і звершень, позаду — ті перші безцінні кроки, які вели до успіху громаду. Можливо, зараз вони здаються трохи наївними і не такими вже й грандіозними. Але саме вони дали поштовх нашому сьогоденню. Це частина нашої історії, розвитку територіальної громади.
Пригадаймо, як виглядала Буча ще якихось 15 років тому.

Фото з 2003 року — публікуються вперше.Краєвиди міста з висоти пташиного польоту. Ще немає сучасних будівель, вишуканого ландшафтного дизайну та облаштованих зон для відпочинку. Усе це — перспектива першої "десятирічки".

Тодішнє перехрестя вулиць Енергетиків та Комсомольської.
Під час проведення масових заходів поліція слідкувала за порядком, а бучанці долучилися до святкової програми, запропонованої відділом культури та виконавчими службами Бучі. У жителів піднесений настрій.
Ще відсутні красиво облаштовані тротуари й переходи. Весь цей архітектурний ансамбль навряд чи назвемо досконалим.

Так починалася співпраця Бучі з одним із будівельним гігантом України "Київміськбуд". Перші сучасні багатоповерхівки в місті, перші серйозні інвестиції в розвиток інфраструктури.

На фото: Анатолій Федорук із забудовниками та архітекторами за обговоренням проектної документації житлового кварталу біля Нового Шосе.


ЗАТ МЕЛІОРАТОР

рай-н Тарасівськийрай-н Тарасівський

перехрестя біля НОВУС - праворуч СЗОШ №5

центр Бучі !
"вишка ТВ" - вхід в школу мистецтв
6 0

спеціально для bucha.com.ua 
фотофакт Буча Федорук Анатолій Петрович
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.