» » Масштабні пожежі трав’яного настилу в Приірпінні та Бучі

Масштабні пожежі трав’яного настилу в Приірпінні та Бучі

Протягом 15-го вересня рятувальниками було ліквідовано близько 8-ми випадків загорання сухої трави.


Найбільш масштабне загорання виникло о 16:47 в сел. Гостомель, за родгоспом «Бучанським», де полум’ям було охоплено близько 3 га сухостою. Ситуація ускладнювалась наявністю поблизу розташованої нафтобази. На ліквідацію пожежі було залучено 3 пожежно-рятувальні підрозділи та три одиниці техніки: м. Ірпінь, м. Буча, сел. Гостомель, а рятувальникам знадобилось близько трьох годин, щоб ліквідувати загорання. Загалом на місці працювало 10 чоловік особового складу.

О 16:04 надійшло повідомлення про загорання сухого трав’яного настилу в сел. Гостомель, по вул. Остромирська. На ліквідацію пожежі було направлено 1 підрозділ пожежно-рятувального посту сел. Гостомель. По прибуттю на місце виклику було встановлено, що площа загорання складає близько 2 га та продовжує збільшуватись. Завдяки оперативним діям рятувальників загорання вдалося локалізувати та о 19:18 ліквідувати повністю.

Також загорання трави виникали в м. Буча, по вул. Бориса Гмирі на площі 1 Га, м. Буча, по вул. Стефаника, на площі 1 Га, сел. Ворзель, по вул. Курортна, 1 (біля з/д мосту), на площі 0,5 га, сел. Гостомель, по вул. Автошляхова, 1-а, на площі 100 м2.
На ліквідацію даних пожеж оперативно залучалися пожежно-рятувальні підрозділи м. Ірпінь, м. Буча, пожежно-рятувальні постів сел. Ворзель та сел. Гостомель.

Рятувальники закликають не палити суху рослинність, адже трав’яні пожежі є одним з головних джерел викидів в атмосферу вуглекислого газу, а при сильній трав’яній пожежі гинуть практично усі живі істоти, що живуть у траві та на поверхні ґрунту.

Якщо ви помітили загорання – негайно телефонуйте до служби порятунку за телефоном 101!
0 0

Ірпінський МВ ГУ ДСНС 
горит торф в Ирпене Гостомель Ірпінь Буча Ворзель
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.