» » Олімпійський тиждень в Бучанській ОТГ (фотофакт)

Олімпійський тиждень в Бучанській ОТГ (фотофакт)

На відкритті спортивного свята учасників заходу привітали і побажали перемог- Балан Микола Іванович - командуючий Нацгвардії, Сергій Шепетько, заступник Бучанського міського голови, директор департаменту молоді і спорту Мінмолодьспорту Матвій Вікторович Бідний.Родини з Бучі і представники з Нацгвардії випробовують сили у різних видах спорту.ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ В БУЧАНСЬКІЙ ОТГ


У закладах освіти Бучанської ОТГ в період з 7 по 15 вересня пройшов "Олімпійський тиждень".
7 вересня учні та вчителі фізичної культури Бучанського НВК I-IIIст. №3, який активно впроваджує олімпійську освіту в освітній процес закладу, взяли участь у масштабному соціально-спортивному заході Національного олімпійського комітету України «Олімпійський урок» на столичній Оболонській набережній, який щороку збирає в українській столиці кілька тисяч любителів здорового способу життя та простих громадян, які бажають спробувати свої сили у різноманітних видах спорту.

10 вересня Олімпійський тиждень у закладі традиційно розпочався на загальношкільній лінійці. Під звуки Оди спорту П'єра де Кубертена найкращі спортсмени школи внесли Державний прапор України, Олімпійський прапор, смолоскип та талісман Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.

Протягом тижня у закладі відбулося чимало різноманітних спортивних заходів на олімпійську тематику: п’ятикласники грали у гру «У пошуках Олімпійського смолоскипу», "Олімпійське лелеченя" та спортивні квести завітали до учнів середніх класів, старшокласники змагалися в перетягуванні канату, у грі в «Дартс» та у стрибках через скакалку. В середніх та старших класах відбулися «Олімпійські читання».
В СЗОШ I-III ст. №5 відбулися Олімпійські уроки та виховні години, де учні познайомилися з історією Олімпійських ігор Стародавньої Греції та Олімпійських ігор сучасності.

Традиційно, учні 2-4 класів взяли участь у конкурсі малюнку на олімпійську тематику «Я – юний олімпієць». Учні 4 класу взяли участь у «Олімпійських перегонах», позмагалися у силі, швидкості та спритності та отримали масу задоволення. Учні 6-8 класів змагались у олімпійському турнірі з футболу.

Олімпійський вогонь запалав на традиційному Дні здоров’я у Бучанському НВК I-III ст. №2, на якому кращі спортсмени школи продемонстрували показові виступи. В закладі відбулося багато різноманітних змагань, в яких з учнями позмагалися і їхні батьки.
Дні здоров’я, олімпійський турнір з футболу та баскетболу 3*3 пройшли у Бучанському НВК I-III ст. №4 та Бучанській гімназії.
В Блиставицькому КЗЗСО №6 відбувся масовий забіг та олімпійський урок «Діти – Олімпійська надія України».

Результати першості з настільного тенісу


14 вересня відбулась першість з настільного тенісу БОТГ.
Змагання відбулись в спортивному залі Бучанської Української гімназії !
2003-2004 р.н. 8 учасників
І місце Єгорова Вадим ЗОШ-4
2 місце Колосовський Андрій ЗОШ-4
3 місце Гутніченко Вікторія ЗОШ-4
2005-2007 р.н. 10 учасників
1 місце Шаіпов Девлет ЗОШ-4
2 місце Левковський Ян ЗОШ-4
3 місце Тарасенко Гліб гімназії


2008-2012 р.н. 12 учасників
1 місце Богуш Назар ЗОШ-3
2 місце Зелінський Андрій ЗОШ-4
3 місце Сушко Нікіта ЗОШ-3

Вітаємо переможців!

Нагородження грамотами та медалями провів Бучанський відділ молоді та спорту.

Тренер Лисова Ольга 097.6598132
2 0

Прес-служба Буучанської міської ради 
олімпіада фотофакт освіта Буча Бучанська ОТГ теніс
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.