» » У Бучі ліквідовано 2 загорання трав’яного настилу

У Бучі ліквідовано 2 загорання трав’яного настилу

11 вересня о 13:25 до пункту зв’язку 36 Державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу за адресою: м. Буча, по вул. Революції.
До місця виклику було терміново направлено черговий караул 35-ї Державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю рятувальниками встановлено, що вогнем охоплено трав’яний настил на відкритій території приватного житлового сектору на площі 0,5 Га. Пожежу локалізовано о 14:04 та повністю ліквідовано о 15:45. Загалом на пожежі працювало 3 особи особового складу.

о 13:54 горів трав’яний настил за адресою: м. Буча, по вул. Грушевського.
До місця виклику було терміново направлено черговий караул 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини, де по прибуттю рятувальниками встановлено, що площа загорання становить 150 м2. Завдяки оперативним діям рятувальників пожежу локалізовано о 14:36 та повністю ліквідовано о 15:29. Загалом на пожежі працювало 2 особи особового складу.Шановні громадяни! Якщо ви помітили загорання в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101». Пожежу легше попередити, ніж потім з нею боротися….
0 0

Ірпінський МВ ГУ ДСНС 
пожежа Буча
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.