» » Ккоманда волонтерів "Бучанська Варта" про відрядження в ООС

Ккоманда волонтерів "Бучанська Варта" про відрядження в ООС

ЗВІТ ПРО ВІДРЯДЖЕННЯ У ООС.Друзі!
Найперше, хотіли би ПОДЯКУВАТИ щиро КОЖНОМУ, хто прийняв пряму участь у допомозі нашим Захисникам на фронті! Без Вас це б ніколи не сталося...!

Тож, по дорозі на схід, заїхали до наших рідних у 25-й батальйон "Київська Русь", у Харківській обл., де зустріли близьких нам Людей, що служать там. Передали холодильник та пральну машинку їм на полігон. Тепер вони будуть "охолоджені" і чисті.
По дорозі заїхали у Святогірську Лавру, де у монастирі живуть діти з Дебальцево. Там допомогли з їжею (гречка, рис, крупи, одяг, печиво "Деліція"). Опісля відвідали спец-інтернат для дітей у Гірському, на Луганщині (прифронтова зона). Там допомогти і доставили 12 ящиків нового одягу від Міжнародного фонду "Україна. Відкрите серце", дитячі подарунки, канцелярія, солодощі від "Деліціі".

Далі було багато блок-постів, та зустріч нашими близькими друзями з танкового батальйону та 2-го мотопіхотного батальйону 72-і бригади їм Чорних Запорожців. Там ми привезли усі автозапчастини на УАЗік, масло для бензопил, поліетиленову плівку, скоби, цвяхи, банери, утеплювач з рефлектором, Електрокабель, холодильник, пральну машинку, зварювальні електроди, рукавиці, автопасту, каву, печиво "Деліція" та ін.

Найбільшою підтримкою для них там був саме наш візит, щирі розмови та відверте спілкування про наболіле.., про успіхи та невдачі. І це допомагає їм ще якось трохи протриматись. Морально-духовна підтримка. Це важливо для них!!!
Тож - всебічна підтримка тих, хто захищає нас з Вами.

Щира ПОДЯКА кожному, хто прийняв пряму участь у всебічній підтримці наших рідних Воїнів на фронті! Нехай Господь воздасть сторицею та завжди береже Вас і родини!

Щиро,
команда волонтерів "Бучанська Варта".

0 0

Бучанська варта фотофакт Буча
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.