» » Прокуратура знову проводить обшук в Ірпінській міськраді

Прокуратура знову проводить обшук в Ірпінській міськраді

[h3]Представники поліції та прокуратури проводять обшуки в Ірпінській міській раді. Про це повідомила в соцмережі в. о. міського голови Анастасія Попсуй. Вона наголосила, що за цими подіями стоять забудовники, які не хочуть сплачувати до міського бюджету пайову участь у розвитку інфраструктури міста.


«Наразі в приміщенні Ірпінської міської ради проходять слідчі дії – обшуки з вилученням документів. Вилучаються документи, які свідчать про сплату чи несплату пайової участі», – поінформувала Анастасія Попсуй.


«Передісторія. Ірпінська міська рада подала десятки позовів на горе-забудовників, які не сплатили вчасно пайову участь до міського бюджету. Замість сплати, вони нічого кращого не придумали, ніж «найняти» прокуратуру та поліцію для проведення обшуку в міській раді. Мета обшуків така: поліція та прокуратура має вилучити документи, без яких Ірпінська міська рада не зможе продовжувати судитися з забудовниками. Це дозволить їм не сплачувати пайову участь у розмірі десятків мільйонів гривень», – зазначила в. о. мера.

Анастасія Попсуй також повідомила, що крім мало не щоденного підписання судових позовів про стягнення заборгованості з пайової участі, вона надіслала декілька звернень із цього приводу до Президента України, Верховної Ради і голови облдержадміністрації.

В. о. міського голови пообіцяла найближчим часом опублікувати повний перелік забудовників- неплатників і тих, хто їх «кришує».

«Замовники обшуку відомі, своє вони отримають у рамках чинних законів. І поки у владі ми, вони сплатять все до копійки до бюджету міста. А виконавці обшуку вже найближчим часом ходитимуть на допити», – додала Анастасія Попсуй.


Прокуратурою проводяться обшуки в Ірпінській міській раді
8 серпня, Києво–Святошинською місцевою прокуратурою Київської області спільно з працівниками поліції проводиться санкціонований судом обшук в приміщенні Ірпінської міської ради та її виконавчому комітеті

Обшук здійснюється в межах досудового розслідування кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст.367 КК України.

Раніше слідство отримало ухвалу суду, якою було надано тимчасовий доступ до документів Ірпінської міськради і виконавчого комітету, а саме рішень міськради про зменшення розміру пайової участі замовникам будівництва, а також документів, які стосуються містобудівних умов та обмежень, тощо.

Однак, посадові особи вказану ухвалу суду залишили без виконання. Таким чином слідчий суддя за клопотанням прокуратури постановив ухвалу про дозвіл на проведення обшуку.
Досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури Київської області
1 0

Прокуратура міста Ірпеня Ірпінь відеосюжет
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.