» » Деякі спростування від КНП "Ірпінська стоматологія" про ситуацію в Ворзелі

Деякі спростування від КНП "Ірпінська стоматологія" про ситуацію в Ворзелі

КНП "Ірпінська стоматологія", на сторінці Фейсбук, спростовує інформацію щодо ситуації зі стоматологічним кабінетом у Ворзеі наступним чином:

КНП Ірпінська стоматологія офіційно спростовує інформацію, викладену деякими користувачами Facebook щодо намірів скорочення ставки лікаря-стоматолога у Ворзельській філії підприємства.Станом на 06.08.2019 посада лікаря-стоматолога Ворзельської філії є вакантною (попередній лікар звільнився за згодою сторін 01.08.19).
Кадровою службою КНП вживаються заходи з пошуку нового кваліфікованого фахівця для забезпечення надання спеціалізованої стоматологічної допомоги мешканцям селища Ворзель.
У той же час, у червні місяці керівництвом КНП проведено контрольне визначення кількості відвідувань та відповідність санітарно-епідеміологічного стану стоматологічного кабінету у Ворзельській філії. За результатами проведеного заходу встановлено вкрай низький показник звернень за стоматологічною допомогою та низький рівень відповідності стану кабінету до сучасних санітарних та державних будівельних норм.
З метою підвищення привабливості та комфортності відвідування стоматологічного кабінету, доведення санітарно-епідеміологічного стану до чинних норм, запропоновано провести поточний ремонт кабінету та технічне обслуговування наявного медичного обладнання, що перебуває на балансі КНП.
На період проведення ремонту буде складено графік прийому мешканців смт. Ворзель на базі КНП (м. Ірпінь, Садова, 38), де можна отримати фахову медичну допомогу по таким спеціальностям: стоматологія терапевтична, стоматологія хірургічна, стоматологія ортопедична, стоматологія ортодонтична, стоматологія дитяча, про що буде повідомлено додатково.
Сподіваємось на порозуміння.

1 0

Ворзель Ірпінь
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.