» » » Небезпечна гра "Зникнути на 24 години" - націлена на дітей

Небезпечна гра "Зникнути на 24 години" - націлена на дітей

В Україні з'явилася нова небезпечна гра – «Зникнути на 24 години», яка націлена на дітей. Вона є аналогом гри «Синій кит» та починає набирати обертів. Суть гри - дитина повинна зникнути на 24 години, щоб батьки і друзі не могли її знайти.


Нагадаю, що у 2017 році в Україні зафіксували сплеск популярності смертельних ігор серед підлітків. Завдання школярі отримували через групи в соціальних мережах під назвою «Синій кит», а адміністратори цих груп схиляли підлітків до самогубства. Часто, якщо дитина відмовлялась себе вбивати, злочинці визначали IP-адресу учасника і казали йому, що за її боягузтво доведеться відповісти її рідним.

У 2018-му в Україні з'явилася смертельна гра для підлітків «Момо». Поширюється вона через месенджер WhatsАpp. Так з'являється новий контакт, підписаний як «Момо». Він є анонімним куратором - спочатку, надсилає своїм жертвам страшні картинки, фотографії із зображенням сцен насильства, а потім пропонує виконувати різні накази. У разі, якщо дитина відмовляється виконувати будь-які дії, в хід вже йдуть погрози, що створює ризик самогубства.
Ніхто з нас не застрахований від того, щоб наша дитина не потрапила у тенета злочинців. Шановні батьки будьте пильними, і у разі зникнення дитини з «радарів» негайно звертайтесь до поліції.

Нагадаємо, раніше серед українських дітей були популярні групи смерті "Синій кит" та гра "Момо".  

Смертельні кити. Кіберполіція виявила в соцмережах групи, де підлітків схиляють до самогубств
"Групи смерті" – це спільноти, зосереджені переважно у мережі Вконтакте, розраховані на підлітків. Починається все з того, що їхні адміністратори дають учасникам груп травматичні "завдання" – наприклад, свідомо порізати собі руки лезом, відзнявши усе це на відео. Кінцевою метою "гри" є доведення дитини до самогубства, яке вона також повинна зафіксувати на камеру. Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/zniknuti-na-24-godini-policiya-poperedila-pro-novu-nebezpechnu-gru-dlya-ditey-1378311.html
1 0

кримінал
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.