» » Бучанців запрошують прийняти участь у Стратегії розвитку Бучанської ОТГ

Бучанців запрошують прийняти участь у Стратегії розвитку Бучанської ОТГ

Бучанська міська рада, за участі громадськості міста, спільно з Асоціацією міст України та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ), в рамках проекту «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», який фінансується Урядом Федеративної республіки Німеччини і Європейським Союзом, розроблено та представлено Вашій увазі (посилання: http://www.bucha-rada.gov.ua/advertisement ) «Проект Стратегії розвитку Бучанської об’єднаної територіальної громади на період до 2029 року» (далі – Стратегія) разом зі звітом про її Стратегічну екологічну оцінку.

Стратегія розвитку громади – це дорожня карта, яка вказує на місію громади, її стратегічні і оперативні цілі, а також план заходів з їх досягнення.

ЗАВАНТАЖИТИ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ ДОКУМЕНТ:
ДОКУМЕНТ "Стратегія розвитку Бучанської" ВІД 25.11.2019 завантажити тут>>
Також оголошуємо про розроблення Плану реалізації до Стратегії розвитку громади на перші три роки (2019-2022 роки). Найважливішим етапом її розробки є пропозиція з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії.
Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів місцевого розвитку на період до 2022 року і визначено джерела їх фінансування.

З більш детальною інформацією та зразками заповнення проектних ідей Ви можете ознайомитись за посиланням:
www.bucha-rada.gov.ua/advertisement .

Запрошуємо активну громадськість та організації нашого міста до участі та надання пропозицій проектів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії, тим самим створивши умови для стрімкого соціально-економічного зростання.

Запрошуємо усіх осіб, зацікавлених у розвитку громади, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею (ї) проекту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії (витяг із документу додається). Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.
Отримувачем вигоди від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.
Термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (2019 – 2022 роки).
Проектні ідеї повинні відповідати одному з трьох ключових завдань місцевого розвитку / стратегічних напрямів розвитку громади:
А. Комфортні умови життя людини

B. Розвиток місцевої економіки

Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.
Існує інституційна та технічна спроможність для реалізації проекту.
Проектна ідея має відповідати одному із завдань оперативної цілі Стратегії розвитку громади (ознайомтеся з переліком завдань у проекті Стратегії).
Проектну ідею має бути надіслано не пізніше 25 липня 2019 року, до 16.00.
Заповнені форми надсилайте на e-mail: [email protected] з поміткою «До плану реалізації Стратегії».

Якщо у Вас виникли запитання, звертайтесь будь ласка до консультанта зі стратегічного планування Ігоря Гірчака, 067-354-56-77, [email protected]
3 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Бучанська ОТГ Буча міські новації Федорук Анатолій Петрович
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.