» » Бучанський ресторан потрапив у світовий рейтинг (AWARD of Excellence)

Бучанський ресторан потрапив у світовий рейтинг (AWARD of Excellence)

Відразу 24 українських ресторану потрапили до світового рейтингу місць з найкращими винними картамиАмериканське видання Wine Spectator представило щорічний рейтинг ресторанів світу з кращими винними картами 2019 року.

24 українських ресторану з Києва, Дніпра, Одеси, Львова і навіть містечка Бучі потрапили до щорічного рейтингу журналу Wine Spectator.
Всього журнал опублікував три рейтингу - Grand Awards 2019, який визначає топ 100 ресторанів світу з кращими винними картами, і два розширених рейтингу, які називаються Best of award of Excellence і AWARD of Excellence, в яких відзначені українські ресторани.

Переможців визначали критики-сомельє по всьому світу. Вони оцінювали ексклюзивність вин у винній карті, а також поєднання винної карти з меню.

AWARD of Excellence


У цій категорії нагородою відзначено 2447 ресторанів по всьому світу. Експерти оцінювали ресторани, винна карта яких містить не менше 90 найменувань. У список увійшли 10 київських ресторанів, п'ять ресторанів в місті Дніпро, один ресторан в місті Буча, і по одному ресторану зі Львова та Одеси.


Toscana Grill, Буча, Київська область (винна карта 210, винний льох 1 400)

Повна версія статті:
www.style.nv.ua
4 0

Буча
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.