» » Друге місце в області у Бучанських СОКОЛІВ

Друге місце в області у Бучанських СОКОЛІВ

БУЧАНСЬКІ "ВІДВАЖНІ СОКОЛИ" - ДРУГІ У ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ "СОКІЛ" ("ДЖУРА").


У грі взяли участь 40 роїв з області та 1-рій-гість з Авдіївки.

Урочистості було розпочато у м. Біла Церква біля стели Героям Небесно Сотні з покладання квітів для вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні, полеглих учасників Революції Гідності. Урочисте відкриття та перший день Гри відбувався на території 72-ї окремої механізованої бригади ім. Чорних запорожців. Тут було проведено конкурс «Впоряд», знайомство роїв з військовою частиною, різноманітні майстер-класи.
Таборування та три наступні дні проходили на території КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа – І-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» в смт. Володарка Білоцерківського району.

Всі рої було розділено на 6 куренів, обрано виховників,курінних, девізи, пісні. Саме в складі куренів юні джури ходили до їдальні ( під виклики девізу та спів пісень), брали участь у конкурсах, майстер-класах. Це неабияк згуртовувало колективи.
Бучанську ОТГ представляв рій "Відважні соколи" Бучанської СЗОШ №5 - переможець міського етапу Гри. За остаточними підсумками суддівських протоколів наш рій посів призові місця у 4 з 9 конкурсах: 1 місце - "Впоряд" та 3 місце "Ватра", "Стрільба з пневматичної зброї" та "Відун".
За підсумками 10 конкурів рій "Відважні соколи" посів 2 місце з 41 рою - учасників обласного етапу Всеукраїнської гри "Сокіл" ("Джура").
Вітаємо Бучанських джур з відмінним результатом. Так тримати !!!


1 0

Джура Сокіл Буча фотофакт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.