» » Гаврилівка: Хто відповість за скалічення 6-річної дівчинки собакою

Гаврилівка: Хто відповість за скалічення 6-річної дівчинки собакою

У селі Гаврилівка трапилася надзвичайна подія: безпритульний пес напав на маленьку дитину і пошматував їй обличчя. Як це трапилося і хто відповість за спотворене обличчя 6-річної Віки, чому село у передмісті перетворилося на рай для бродячих собак і як вони тримають у жахові всю Гаврилівку.
На цьому фото маленька Вікторія з Гаврилівки чепурна та щаслива. Вона щойно відсвяткувала випуск з дитячого садочку. Попереду – три місяці літа, а далі – школа, нові друзі та враження.


28 травня, коли було зроблене це фото, ніхто ще не підозрював, що трапиться з дитиною вже за якісь два тижні.
На цій фотографії – те, що зробив з Вікою безпритульний пес. Він накинувся на дитину прямо на дитячому майданчику.


"Це трапилося ввечері, близько 9 години. У нас чи не з усього села тут надвечір діти збираються. Я Віку відпустила погратися на майданчик зі старшою донечкою. Старша повернулася додому трохи раніше, а Віка попросилася трошки ще погуляти. Ми дозволили –чоловік якраз йшов до магазину і мав по дорозі назад забрати її додому. Він не встиг буквально кілька секунд", - розповідає мама дівчинки, Лідія.

За словами жінки, її донька гралася у пісочниці, коли на неї зненацька наскочив величезний собака.

"Люди розповідали, що моя дитина собі сиділа, бавилася собі в пісочниці. Собаку того ніяк не зачіпала. Ну, може, руками махнула – це ж дитина! І ні з того, ні з сього той пес на неї кинувся – і вчепився в обличчя… Дякувати богові, поруч одна мама стояла, не розгубилася – відбила дитину… Отакою мені її додому привели. Те, що бачите на фото – то я вже притулила. А так у неї шматок щоки звисав просто… Якби не та мама, що мені доньку спасла, якби той пес відчув кров – дитини могло б не бути вже", - не може стримати сліз жінка.

Нажахані батьки викликали "швидку", яка доправила постраждалу дитину до Бучі. Півтори години і понад 30 швів як зовні, так і з середини, психологічна травма і спотворене обличчя, якщо не підключити пластичних хірургів – такими наслідками обернулася для 6-річної Віки звичайна вечірня прогулянка.

Поки ми говоримо з Лідією на тому самому дитячому майданчику, де трапилося лихо, до нас потроху підходять молоді мами, що привели дітей гуляти. Пізніше долучаються і кілька чоловіків. Вслухаються в розмову. І розповідають свої історії.

Виявляється, Гаврилівка нині переживає справжнє нашестя безпритульних собак. Вони збиваються у великі зграї – і наводять жах на селян. Бо, кажуть люди, вже близько року не минає і дня, аби когось не вкусили чи не злякали.

"На мого малого, - киває одна з жіночок, Ольга, на білявого хлопчика років 4-5, - теж тут накинувся собака. Вчепився в руку. Це побачив чоловік, що проходив повз – схопив палицю і відігнав. Такий добрячий синець залишився. І відбитки зубів було чітко видно".

"А на Поліну з 7-го будинку як кинулася ціла зграя, чули? Добре, що в штанах була – то їх порвали. А з ногою що могли зробити? І сьогодні он в магазині чула, що вчора на 22-річного хлопця напали… Кожен день це відбувається", – перебиває її односельчанка.


ПОВНА ВЕРСІЯ ПУБЛІКАЦІЇ на сайті: www.obozrevatel.com
0 0

Гаврилівка Буча
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.