Буча новини міста, Буча сайт » Бучанський музей » Вітаємо бучанця з ювілеєм! Івану Крутько 95-ть

Вітаємо бучанця з ювілеєм! Івану Крутько 95-ть

У колі родини сьогодні зустрів свій ювілей Іван Сергійович Крутько – людина – легенда, ім’я якої завжди асоціюється із особливою любов’ю до України, рідного міста, друзів і колег.


З цієї нагоди додому до Героя завітали із подарунками і привітали ювіляра Бучанський міський голова Анатолій Федорук, представники структурних підрозділів міської ради, міської ветеранської організації.
Під час теплої бесіди на літній терасі мер міста наголосив, що життя його є прикладом вірності, відповідальності, працелюбства і порядності для молоді. Подякував ювіляру за багаторічну працю та активну життєву позицію, побажав міцного здоров’я і у такому ж колі друзів і рідних зустріти сторіччя.

Не йдуть з пам’яті ветерана ті страшні дні і ночі війни, не залишають серце полеглі побратими. І гортає пам’ять свої скорбні сторінки…Згадує партизанський загін на Чернігівщині, звільнення Києва і області, службу у підривному загоні, мінування мостів, 1 Український фронт , роботу військовим хірургом у повоєнний час, переможні хвилини у Берліні, які неможливо передати словами….
Він пройшов усю Європу у військових чоботях, має два ордени, подяки тих часів і у мирний час.

- Лише нещодавно зрозумів, як вижив і дожив до ювілею,- ділиться роздумами Іван Сергійович.- Уже забрали роки із військового строю бойових побратимів, не залишилося друзів – однокурсників медінституту. А мені усі ці роки щастило, бо мене оберігав Господь.
Книга пам’яті роду – коротка розповідь про міцне коріння, яке має продовження вже у правнуках , що додають йому радості і щастя .
Неподалік його затишної оселі, заквітчаного двору лунала звична пісня зозулі: ми не лічили її звичні акорди, а побажали дожити до 100- річного ювілею….
2 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Іван Крутько, фотофакт, Федорук Анатолій Петрович
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 370 днів з дня публікування.