» » "Освітянські обрії" - Ви - найкращі! (відеосюжет)

"Освітянські обрії" - Ви - найкращі! (відеосюжет)

Цього року із 90 учасників 72 дитини стали переможцями різних різних учнівських предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України та конкурсів учнівської творчості.
Вітат тобі, освіто Бучі!
Вітат тобі, молодь талановита і співуча!
Віват тобі, наставника образ нетлінний,
Погляд збентежений, нахил уклінний!


Ансамбль бучанських барабанщиць «Drum-драйв» та їх молода зміна із закладу дошкільної освіти №1 «Сонячний» відкрили 12-те свято «Освітянські обрії – 2019».

Злива вітань і подяк у літньому театрі не вщухає: високі результати у роботі і навчанні відзначено грамотами і подяками Бучанського міського голови Анатолія Федорука, департаменту освіти КОДА, відділу освіти.

Ви - найкращі! Я Вами пишаюся!


Такими словами розпочав свій виступ Бучанський міський голова Анатолій Федорук

«Освітянські обрії» наша громада чекає щоразу з великим нетерпінням, адже у цій залі ми дізнаємося імена тих, кого названо кращими у своїй щоденній кропіткій праці вчити, вчитися, виховувати і любити.
Щороку на святі вітаємо переможців всеукраїнських, обласних предметних олімпіад, учнів-членів Малої академії наук України, переможців і призерів творчих і спортивних конкурсів та змагань, їх керівників.

Долучилися до заходу депутати Бучанської міської ради та працівники Бучанської міської ради, виконуючі обов’язки старост сіл Бучанської міської об’єднаної територіальної громади, партнери та друзі освіти.


1 1

Вікторія Ляховець, Прес-служба Бучанської міської ради 
фотофакт освіта Федорук Анатолій Петрович Буча відеосюжет ІА ПОГЛЯД
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.