» » На руїнах замку в Немішаєве прибирали 80 волонтерів з усієї України

На руїнах замку в Немішаєве прибирали 80 волонтерів з усієї України

80 волонтерів з різних куточків України вчора допомогли громаді невеликого селища Немішаєве з населенням до 10 тисяч. Лише 3 години знадобилося волонтерам, аби в Немішаєве відтепер жителі не страждали від смороду застоянної води через сміття і отримали очищенний арт-об'єкт для проведення масштабних подій.

Волонтери очистили від зарослів та обвалених цеглин руїни садиби Остен-Сакен. Саме тут влітку планують проводити низку фестивалів для тисяч відвідувачів з усієї України. А найбільшим з них буде освітньо-мистецький фестиваль під відкритим небом “Osten-Sacken Off-Stage fest".
З 20-го століття садиба була прикрасою Немішаєве і тривалий час була серцем культурних подій. Але 20 років тому сталася велика пожежа, і відтоді лише ще більше руйнувалася. Зараз рада селища планує повністю ревіталізувати об'єкт.

Друга команда волонтерів нарешті вирішили проблему, яка псувала повітря багатьом мешканцям селища — застояну воду очистили і зробили протоку до річки. Волонтери повністю очистили від сміття воду і територію, винесли близько 20 метрових сміттєвих пакетів. Потім прокопали рів, аби вода більше не застоювалась, а впадала у струмок. І на сам кінець поставили захисні металеві сітки та бортики, аби сміття не потрапляло у воду. А на горі урвища волонтери допомогли очистити майданчик для одного з таборів Будуємо Україну Разом - БУР.
Майже кожен місцевий, хто проходив повз річки щиро дякував за допомогу. Казали, що якби не волонтери, то їм довелося б ще довго страждати від тих запахів.

Обидві ці волонтерські акції стали можливими завдяки відкритості та неймовірній залученності голови селищної ради панові Serhii Zamidra. Як тільки ми запропонували допомогу волонтерів, Сергій одразу виокремив актуальні проблеми селища, з якими ми залюбки допомогли.
Табір Змін надихає до дій і об'єднує змінотворців з усіх куточків України. Будьте тими змінами, які хочете бачити у світі. Знаходьте однодумців і посилюйте один одного. Ставайте частиною спільноти волонтерів у своєму місті.

2 0

Ukrainian Volunteer Service 
фотофакт Немішаєве
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.