» » У Бучі з молоддю зустрівся Джессі Джеймс (Global Leadership)

У Бучі з молоддю зустрівся Джессі Джеймс (Global Leadership)

Кожен виступ засновника американської корпорації Global Leadership Джессі Джеймса слухачі розбирають на цитати.
Не стала виключенням і сьогоднішня зустріч у Бучі з лідерами учнівського самоврядування , молодіжної ради та студентами Українського гуманітарного інституту.
На важливості розвитку молодіжного руху у місті наголосив у своєму виступі Бучанський міський голова Анатолій Федорук, додавши, що майбутнє країни- молодь, присутні саме на цьому заході, де секретами оволодіннями лідерськими якостями ділиться відома у світі особистість.
Олександр Горган став ініціатором такої зустрічі, адже 16 років тому у літаку познайомився із Джессі і відтоді зрозумів, що випадкових зустрічей не буває і що стати лідером зможе кожен за умов....

При цьому Олександр Любомирович передав слово лектору, який з першої хвилини захопив аудиторію цікавими фразами, визначеннями, підказками, ідеями , які вжаті у 8 принципів , які змінюють кожного:
- Не залишайте і не тікайте від мрії, кожна ідея- унікальна, залишайте зону комфорту, ворог- я сам, лідерство починається із голови, лідер- приклад для наслідування, він сам вчиться і має сильний характер- це лише фрагменти із сказаного під час зустрічі.

Та чи не найбільше вразила фраза, яка стане мотивуючою для кожного: його дружина Каролін вірила в нього, коли він у себе не вірив....
Про всі секрети у сфері особистого розвитку йдеться у філосософському дослідженні автора книги, яка вже перекладена українською.

1 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Пластовий центр фотофакт Буча Федорук Анатолій Петрович
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.