» » Бучанські скаути брали участь у всеукраїнському зборі-поході "Козацькими шляхами"

Бучанські скаути брали участь у всеукраїнському зборі-поході "Козацькими шляхами"

Бучанські скаути з «БОС» вже сьомий рік поспіль представляли Київську область в традиційному XXІХ Всеукраїнському зборі-поході «Козацькими шляхами», який проходив під гаслом: «Час нових відкриттів!».


Таборування тривало з 8 по 12 травня та проходило у с. Виграїв, Корсунь-Шевченківського р-ну, Черкаської обл.
Учасниками збору-походу стали понад 1000 представників скаутських організацій, делегатів від дитячих та молодіжних громадських організацій, а також організовані групи шкіл, ВНЗ, загони волонтерів з усіх куточків України, делегації з інших країни світу.
З нашого міста взяли участь тридцять три дитини.

Учасники заходу проживали у наметах, готували їжу на багатті, оволодівали навичками самообслуговування, життя на природі та спільної діяльності. Дівчата та хлопці отримали корисні знання з основ безпеки життєдіяльності, в’язання вузлів, розпалювання вогнища, приготування їжі, основ медицини, самозахисту,
Цього року кожен учасник «мандрував» у часі та досліджував цікаві факти з історії України, більше дізнавався про життя та творчість її видатних особистостей.

Лейтмотивами кожного повного дня стали «Пам’ятай минуле!», «Живи сьогоденням!», «Створюй майбутнє!», під час яких відбувся фестиваль стародавньої їжі «В українця на тарілці», вечір «Святкові вечорниці», конкурс креативних рішень «Українці для майбутнього», нічна гра «Подорожуючи часом», внутрішньо таборові заходи «Запальні Українці», «Музей відомих українців» та ігри «Невідома Україна» і «Покусаки». На учасників збору чекала «Платформа знань та культур» з освітнім простором «Ідея Хаб», де вони відвідали різноманітні тренінги та цікаві зустрічі зі здорового способу життя та безпечної поведінки від представників Ювенальної превенції, Патрульної поліції, ГО «Товариство Червоного Хреста» та ін..

Окрема увага була приділена екологічній тематиці: відбулися еко-ігри, працював фітобар та зона обміну пластикових пляшок. На «Арені перемог і розваг» проводились змагання з футболу, волейболу, фризбі, бадмінтону. У «Просторі екстриму» дівчата та хлопці поплавали на каяках, постріляли з лука, відвідали скеледром...1 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Скаути Буча
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.